We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
PLAYAboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Izmaiņas 52. sezonai un dažas svarīgas ziņas

Izmaiņas 52. sezonai un dažas svarīgas ziņas

Kā daži no jums prasīja, pirms tās jau ir ieviestas, šeit ir visas izmaiņas un jaunumi, ar kuriem varam dalīties ar jums par 52. sezonu un arī turpmāk! ;)

Sveiki visiem!

Kā mēs pēdējā laikā darām, šeit ir jūsu sezonas raksts My Racing Career ar visu, kas gaidāms tuvākajā (un uzreiz) nākotnē. Mēs esam ļoti smagi strādājuši šī gada pirmajā semestrī, un tas nozīmē, ka mums ir daudz ko jums pastāstīt. Sāksim!

JAUNĀ LIETOTĀJA INTERFEISA ATJAUNINĀJUMI
Kā jau jūs varētu zināt no 51 sezonas jaunumu raksta, pēdējos 6 mēnešus esam strādājuši pie jauna spēles lietotāja interfeisa dizaina.Mēs varam jums teikt, ka 60% no darbiem jau ir paveikti, kas pamatā ir galvenie ekrāni un mūsu jaunākais papildinājums, interesanta apraides lappušu atjaunināšana. Mēs sākām ar kvalifikācijas ekrānu, kuru es varu jums īsumā parādīt ar ekrānuzņēmumu.Kā jūs varat redzēt šis jūtās vairāk moderns, ar HD grafiku un, ja paskatīsaties lejā, redzēsiet trīs pogas dažādiem ātrumiem kādos skatīties sesiju, kas jau ilgu laiku bija bieži prasīta iespēja. Bez tam tagad augšējā labajā stūrī varat redzēt katra sektora intervālus. Pamata versijai būs F1 grafika vai līdzīga, lai gan laika gaitā ideja ir iegūt ka katras sezonas Sērijas grafika ir līdzīga reālajai grafikai. Bet tās acīmredzot ir ļoti specifiskas un sīkas detaļas, tāpēc nākotnē tās tiks slīpētas. Šī jaunā apraides sistēma jau ir nozīmīgs solis, jo tā ļaus mums veikt izmaiņas biežāk nekā ar pašreizējo.

Jebkurā gadījumā tas nenozīmē, ka viss ir gatavs. Pirms beta testēšanas fāzes sākuma jāizstrādā nākamās lietas, sarežģītības (un prioritātes) secībā:
- Sacensību translācija
- Rallija translācija
- 'Sēriju' ekrāni
- 'Sacīkšu klubu' lapas
- 'Formula 1' publiskā lapa (F1 komandas vadība sākumā būs pieejama no vecās spēles versijas)
- Dizainu veikals
- Super licenzes info + maksājumi

Bez tam dažas funkcijas nav tik svarīgas, tāpēc tās sākumā būs pieejamas tikai vecajā spēles versijā un vēlāk tiks pievienotas jaunajam GUI.

Iepriekšējā rakstā mēs jums teicām, ka beta testēšanas programma, iespējams, sāksies starp 51. un 52. sezonu. Var teikt, ka tā vēl nav sākusies :), taču ideja ir to sākt kaut kad 2023. gada 3. ceturksnī, savukārt jaunās spēles versijas pilnīga izlaišana notiks 2023. gada 4. ceturksnī. Tas ir tikai MRC komandas jautājums, kas pieliek savus pēdējos spēkus, un jums, lietotājiem, vēl mazliet jāpagaida !

KARJERAS CEĻA IZMAIŅAS
Ir notikušas daudz diskusiju par karjeras ceļiem, dažas no tām aizstāvot, ka tie ir jārespektē tādi, kādi tie ir izveidoti, savukārt citi dod priekšroku ļaut tiem pastāvēt, bet vispār tiem nepakļauties. Tāpēc esam nolēmuši ieviest apakšceļus. Tas nozīmē, ka nebūs iespējams piedalīties dažādiem karjeras posmiem piemērotās Sezonas sērijās, taču būs iespējamas sacīkstes Single Races, Custom Series vai Rookie Series. Piemēram, visi APĻU braucēji piedalīsies Formula 4 Rookie Series.

Turklāt, tā kā daudzi vadītāji ir ļaunprātīgi izmantojuši esošo tukšumu, karjeras ceļa maiņa būs iespējama tikai vienu reizi autovadītāja karjerā, un karjeras apakšceļš būs iespējams tikai reizi 3 sezonās. Šis ir mūsu izveidotais sadalījums:

CEĻŠ - APĻI
* APAKŠČEĻŠ- ATVĒRTIEM RITEŅIEM (Formula) NO SEZONAS 52
* APAKŠČEĻŠ- TOURING AUTOMAŠĪNAS(TCR, GT...) NO SEZONAS 52
* APAKŠČEĻŠ- STOCK CARS (NASC, NASC TRUCK...) NO SEZONAS 52
CEĻŠ - MOTO
* APAKŠČEĻŠ- MOTO apĻiNO SEZONAS 52
* APAKŠČEĻŠ- SPEEDWAY GP (Nākotnē)
* APAKŠČEĻŠ- ENDURO (Nākotnē)
CEĻŠ - RALLIJS
* APAKŠČEĻŠ- POSMU SACĪKSTES NO SEZONAS 52
* APAKŠČEĻŠ- RALLYCROSS

VECUMA IEROBEŽOJUMI NACIONĀLAJĀM F4 SĒRIJĀM
Apskatiet visus nacionālās F4 sērijas dalībnieku sarakstus. Jūs ātri pamanīsit, ka 'top 5' un pat dažkārt 'top 10' ir ļoti maz jauno braucēju, jaunajiem braucējiem ir ļoti grūti iegūt iespējas cīnīties šajās sērijās, kamēr viņi nav trenēti vienu vai divas sezonas. Tāpēc no 52. sezonas 1. dienas esam nolēmuši ieviest U21 vecuma ierobežojumu katrā Formula 4 nacionālajā seriālā, kas tiks piemērots 53. sezonas sastāviem. Ja tas darbosies labi (un ja tas būs nepieciešams), vecuma ierobežojumi tiks piemēroti arī F4 reģionālajām sērijām.

VECUMA IEROBEŽOJUMI DEBIJAS SĒRIJĀS
Tajā pat laikā, braucējiem, kas vecāki par 30 gadiem, būs liegts piedalīties Debijas sērijās. Ja menedžeris nevienā seriālā neatradīs vietu braucējam, viņš būtībā nepiedalīsies nevienā sezonas seriālā.

CART ATGRIEŽAS VETERĀNIEM
Vecā un iemīļotā Championship Auto Racing Teams (CART) ir atgriezusies un nāk uz My Racing Career! Ar visām savām īpatnībām šī būs sezonas sērija, kas pieejama tikai veterāniem. Mūsu ideja ir padarīt to braucējiem, vecākiem par 30 gadiem, taču vecuma minimumu varētu mainīt pirms palaišanas. Tas būs pieejams visiem karjeras ceļiem bez ierobežojumiem.

Izmantojot šo situāciju, kad mēs realizējam šobrīd neesošu sēriju dzīvē (diemžēl), atļausim JUMS piedalīties tā kalendāra izstrādē. Plāns ir izmantot visu CART trašu “akumulatoru”, kas jebkad tika izmantotas no 1979. līdz 2003. gadam, un izvēlēties starp 14 līdz 16 no tām. Mēs uzskatām, ka šī ir jauka ideja, lai iesaistītu kopienu, un, ja tā darbojas labi, mēs to attiecinām uz citiem seriāliem, piemēram, nacionālajiem un reģionālajiem F4 seriāliem.

VECUMA IEROBEŽOJUMI PIELĀGOTAJĀM SĒRIJAM
Šobrīd, kad jūsu braucējam sezonas vidū aprit 22 vai 26 gadi, U21 un U25 pielāgotie seriāli tiek automātiski bloķēti. Šī modifikācija izmainīs uz tādiem pašiem noteikumiem, ko izmanto Nāciju kausa sacīkstēs (ja pilotam sezonas 1. dienā ir 21 gads, viņš varēs piedalīties U21 pielāgotajos seriālos visas sezonas garumā).

ALAISTO BRAUCĒJU REKORDI SL LIETOTĀJAMS
Līdz šim pensijā aizgājušo braucēju trases rekordus un trofejas nevarēja redzēt neatkarīgi no tā, vai lietotājs bija atlaistā braucēja menedžeris vai vienkārši cits lietotājs ar superlicenci. Šī bija funkcija, kas paredzēta jaunajam lietotāja interfeisam, bet tā tiks izstrādāta arī pašreizējam dizainam.

RALLIJA UZLABOJUMI
Kā jūs, iespējams, atceraties, 50. sezonas ziņu rakstā mēs paziņojām par rallija sacīkšu spēles režīma pārskatīšanu. Tā kā jaunā lietotāja saskarne ir padziļināta, kā arī ir jaunas funkcijas, mēs esam nolēmuši atlikt šādu izmaiņu ieviešanu, līdz iznāks šī jaunā lietotāja saskarne. Viss jau ir izstrādāts un izplānots, taču tā izstrāde prasīs daudz vairāk laika, tāpēc mēs uzskatām, ka tas ir labākais lēmums.

SĪKAS IZMAIŅAS
Visbeidzot, mēs esam veikuši dažas izmaiņas, lai dažos gadījumos pielāgotu tās reālajai dzīvei un uzlabotu spēles pieredzi citos:
- Indy Series punktu sistēma = visās sacīkstēs tagad tiks iegūts vienāds rezultāts, bez dubultpunktiem Indy500. Tas stāsies spēkā pirms šo sēriju pieteikumu pabeigšanas datuma.
- Nāciju kausa izcīņā būs četri dažādi kopvērtējumi (pilna klasifikācija ar visiem braucējiem un pēc tam atsevišķi senioru, sub25 un sub21 kopvērtējumi ar 1., 2., 3. un tā tālāk).
- Veidojot jaunas privātas sērijas, tagad varēsiet samazināt, mainīt vai saglabāt izvēlēto punktu sistēmu 'apgrieztās starta secības' sacīkstēs, tāpat kā tas tiek darīts Formula 2 vai Formula 3 sacīkstēs.

------

Un tas viss šodienai. Mēs ceram, ka jums patīk šīs jaunās funkcijas, un mēs esam ļoti priecīgi piedāvāt jums tik daudz jaunu lietu daudz biežāk nekā iepriekš. Vai jūs kaut ko mainītu vai pievienotu? Jūs varat sniegt mums savu viedokli un domas komentāru sadaļā.

SEZONAS SĒRIJU PIETEIKŠANĀS TERMIŅI

Diena 72
- F1

Diena 73
- Indy
- NASC Gold Cup
- DTWS
- World TCS
- TCS Europe
- Formula E
- Formula 2 World
- Moto 1

Diena 74
- Indy Junior
- V8 Supercars
- World GT
- 911 Supercup
- Superb Formula
- Moto 2
- World Rally Series

Diena 75
- F3 World
- Moto 3
- Moto E
- NASC Silver Cup
- World Rally Series 2
- Superbike World

Diena 76
- F3 Continentals
- F3 Central European
- F4 Regionals
- TCS Regionals
- Moto 3 Junior
- World Rally Series 3
- World Rally Series Junior
- Superbike British & USA
- Rally Continentals

Diena 77
- Visas pārējās sērijas, kas iepriekš vēl netika nosauktas.

Ja uz 52. sezonu jūs neesat pieteicies nevienam no iepriekš minētajiem, jūsu braucējs automātiski tiks ievietots Debijas sērijā atbilstoši izvēlētajam karjeras ceļam.

==========

Ja vēlaties palīdzēt spēlei un iegūt dažas priekšrocības, piemēram, bezmaksas Super License izmantošana, kā arī monētas par labi padarītu darbu, mums joprojām ir dažas vakances MRC Komandā:
- Tulki Slovenian, Mandarin Chinese, Belarussian, Romanian, Indonesian, Hindi un Greek valodām.
- Community helper for the Russian community.
- Divi sociālo mediju pārvaldnieki Twitter, viens Facebook, viens Instagram un viens Reddit.

Par tulka un kopienas palīga vakancēm varat sazināties ar MRC komandas vadītāju, beltmann.
Par pozīcijām sociālajos tīklos lūgums sūtīt privātu ziņu nicorz, Sociālo mediju un veicināšanas vadītājam.

by nicorz
Translator: ArtisMAKANS
Article is also available in these languages:
Беларуская Català Čeština Dansk English Español Suomi Français Hrvatski Magyar Indonesia Italiano 日本語 Latviešu Nederlands Português, Brasil Polski Português Русский Svenska Српски 中文