We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
PLAYAboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Malowanie Samochodów - konkurs nr 71 + nowe informacje o rozwoju gry

Malowanie Samochodów - konkurs nr 71 + nowe informacje o rozwoju gry

Przed nami drugie wyzwanie w tym roku. Korzystamy z tego, aby poinformować o nowościach dotyczących rozwoju gry.

Jak zapewne zauważyliście, w poprzednim artykule na temat terminów nie było żadnych wzmianek o aktualizacjach gry. Dzieje się tak, ponieważ skupiliśmy się na udoskonaleniu nowego interfejsu użytkownika, biorąc pod uwagę wszystkie przesłane przez Was sugestie i opinie przekazane nam w Formularzu Google, który udostępniliśmy pod koniec poprzedniego sezonu. Nawiasem mówiąc, nadal możesz to zrobić.

Głównym celem jest dokończenie wszystkich stron pozostałych po dodaniu transmisji z rajdów w zeszłym tygodniu. Powiedzielibyśmy, że jesteśmy bardzo bliscy ukończenia, więc następnym zadaniem będzie powolne przejście na nowy interfejs użytkownika, aby zagwarantować, że niewiele osób zgubi się w różnicach między wersjami, a także, że można zacząć przyzwyczajać się do nowoczesnego interfejsu. Gdy produkt końcowy będzie już w 100% gotowy, zaczniemy go promować przed i po udostępnieniu go ogółowi graczy. I to jest moment, w którym wejdą w życie pewne istotne ulepszenia rozgrywki. Chcielibyśmy podziękować za wsparcie i cierpliwość z nami przez tak długi czas. Teraz możemy powiedzieć, że „jest światło w tunelu”.

Wprowadzono tylko jedną zmianę w grze i jest ona związana z utratą umiejętności w wieku 37 lat, który została spowolniona, aby kierowcy byli bardziej konkurencyjni w serii CART przez kilka sezonów.


Rezultaty runda 70 styczeń 2024

1. Zwycięzca - Pollie (Niderlandy) - 18 lików - Red Bull Racing
ZOBACZ!
Otrzymał 200 monet i prywatny samochód (rzadki) + odznaczenie w profilu

3. EduardoPereira (Brazylia) - 15 lików - Haas F1 Team
ZOBACZ!
Otrzymał 100 monet.

3. JordiMontané (Hiszpania) - 13 lików - Williams Racing
ZOBACZ!
Otrzymał 50 monet.


Runda 71 luty 2024

Informacja ma kluczowe znaczenie w dzisiejszym świecie i mimo że coraz częściej przechodzimy na technologię cyfrową, pamiętanie o tym, skąd pochodzimy, nigdy nie jest złe. W tym miesiącu Twoim zadaniem będzie uhonorowanie ulubionej gazety. Nie ma znaczenia, czy jest to związane ze sportem (jak Gazzetta dello Sport), czy informacyjnej (The New York Times), więc weź swoje samochody Formuły 4, aby uzyskać lepsze wyniki i zacznij malować!

Aby wziąć udział w konkursie, musisz pomalować swój samochód, kask i kombinezon z żądanym motywem w grze, a następnie kliknąć przycisk akcji w menu Garażu, który wygeneruje obraz ze wszystkimi 3 przedmiotami i musisz to udostępnić.


Konkurs na Facebooku
Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, przygotuj swoje projekty i opublikuje je jako komentarz pod odpowiednim postem na facebooku HERE.
Wygra ten, kto zdobędzie najwięcej lików pod swoim komentarzem.

Nagrody:
1. Specjalne odznaczenie w profilu użytkownika, rzadki samochód prywatny i 200 monet
2. 100 monet
3. 50 monet

Termin 29 lutego!

PRZYPOMNIENIE ZASAD

-Zwycięzca konkursu z danego miesiąca nie może go wygrać w dwóch kolejnych miesiącach.
-W przypadku remisu wygrywa menedżer, który dłużej pozostaje bez nagrody.
-Jeśli remis dalej pozostaje nierozstrzygnięty, MRC może podzielić nagrodę między remisujących menedżerów.
-Dozwolone jest proszenie znajomych na Facebooku o polubienie Twoich postów, ale nie wolno pytać o polubienia na forach MRC lub przez PM.


NIE ZAPOMNIJ O NOWEJ ZASADZIE!

Po konsultacjach na forum uzgodniono, że zwycięzcy projektów NIE będą uprawnieni do nagród w przyszłym miesiącu, JEŚLI w comiesięcznym wyzwaniu nie uczestniczy mniej niż 3 uczestników. Ma to na celu zachęcenie większej liczby graczy do wzięcia udziału w konkursie i zdobycia nagród oraz jest poprawką do zasady Boczy, która uniemożliwia zwycięzcom Projektów wygrywanie w kolejnych miesiącach.

Oznacza to, że w tym miesiącu Pollie nie będzie kwalifikować się do nagród w lutym i tak dalej.

by nicorz
Translator: MSJ2000
Article is also available in these languages:
Беларуская Català Čeština English Español Français Hrvatski Magyar Italiano Latviešu Nederlands Português, Brasil Polski Português Русский