We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
PLAYAboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Update ve vývoji hry a desing soutěž #71

Update ve vývoji hry a desing soutěž #71

Druhá letošní výzva je tady. Také bychom vás rádi seznámili s novinkami týkajícími se vývoje hry.

Jak jste si mohli všimnout, v předchozím článku se neobjevily žádné zmínky o aktualizacích hry. Je to proto, že jsme se soustředili na vypilování nového uživatelského rozhraní a zohlednili jsme všechny vaše návrhy a zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytli v Google formuláři, který jsme zveřejnili na konci minulé sezóny. Ten mimochodem můžete vyplnit i nadále: ZDE

Hlavním cílem je dokončit všechny stránky, které zbývají. Již jsme dokončili vysílání rally. Jsme velmi blízko dokončení, takže dalším úkolem bude pomalý přechod na nové uživatelské rozhraní, abychom zaručili, že se mnoho lidí neztratí v rozdílech mezi jednotlivými verzemi, a také abyste si mohli začít zvykat na moderní rozhraní. Až bude finální produkt stoprocentně hotový, začneme ho před a po otevření široké veřejnosti propagovat. A to je okamžik, kdy dojde k několika zásadním vylepšením hratelnosti. Chceme vám poděkovat za vaši podporu a trpělivost, kterou jste s námi tak dlouho měli. Nyní můžeme říci, že "na konci tunelu je světlo".

Ve hře byla provedena jedna zásadní změna, která souvisí se ztrátou tréninku ve věku 37 let, který byl na několik sezón zpomalen, aby byli jezdci v CART konkurenceschopnější.


VÝSLEDKY LEDEN 2024

1. Pollie (Netherlands) - 18 likes - Red Bull Racing
K vidění zde:
Vyhrál 200 mincí, unikátní soukromý vůz a speciální stuhu

3. EduardoPereira (Brazil) - 15 likes - Haas F1 Team
K vidění zde:
Vyhrál 100 mincí

3. JordiMontané (Spain) - 13 likes - Williams Racing
K vidění zde:
Vyhrál 0 mincí


71.kolo ÚNOR 2024

Informace jsou v dnešním světě klíčové, a přestože stále více přecházíme na digitalizaci, nikdy není na škodu si připomenout, odkud pocházíme. Tento měsíc bude vaším úkolem téma noviny, které preferujete. Nezáleží na tom, zda se týkají sportu (jako Gazzetta dello Sport), nebo čehokoli obecně (The New York Times), takže si vezměte své vozy Formule 4 a začněte malovat!

Abyste se zúčastnili je třeba pomalovat helmu, kombinézu a vůz podle daného motivu a sdílet toto přes odkaz z garáže, kde se vám vygenerují tři různé kody pro sdílení.
Pokud sami nemáte grafické znalosti, můžete i oslovit některého s designérů, který by vám pomohl po dohodě pomoci zrealizovat váš nápad.

FACEBOOK
Zde se zúčastníte tak, že vygenerovaný kod dáte sdílet jako návštěvník na našem facebooku ZDE.
Vítězem bude příspěvek s nejvíce lajky.


Odměny:
1. Speciální stuha na uživatelův profil, vzácný soukromý vůz a 200 mincí.
2. 100 mincí
3. 50 mincí

Deadline je 29.2.!

NEZAPOMEŇTE:

- že manažer nemůže vyhrát dvakrát za sebou.
- pokud by došlo ke shodě, vyhrává ten manažer, který delší dobu čeká v této soutěži na výhru.
- pokud by ani to nestačilo, vyhrazujeme si právo výhru mezi tyto dva manažery rovným dílem rozdělit
- můžete žádat o lajky své facebookové přátele, ale žádat o hlasy zde na foru či v soukromých zprávách je zakázáno.

by nicorz
Translator: FBednar
Article is also available in these languages:
Беларуская Català Čeština English Español Français Hrvatski Magyar Italiano Latviešu Nederlands Português, Brasil Polski Português Русский