We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
PLAYAboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Návrh změn v kalendáři Poháru národů

Návrh změn v kalendáři Poháru národů

Tato informace záměrně nebyla součástí včerejší novinky, více v článku.

Nejedná se o součást vývoje hry, ale pouze o návrh, který předkládáme všem národním asociacím motoristického sportu. Od poslední úpravy kalendáře Poháru národů uplynulo více než pět let. Abychom tedy podpořili větší strategickou rozmanitost a učinili tuto soutěž o něco náročnější, domníváme se, že je nutné obměnit okruhy na kterých se jezdí.

Protože je však výběr okruhů reprezentujících jednotlivé země ve výlučné kompetenci prezidenta každé asociace, rádi bychom znali váš názor. V této fázi máme na stole dva nápady:

1. Každá asociace vybere metodou, kterou považuje za vhodnou (hlasování, konsenzus nebo přímá volba prezidentem), dva okruhy, které budou její zemi v poháru reprezentovat. Rozhodnutí bude předáno DebiKovi, aby provedl potřebné změny v kalendáři.
2. Každá asociace vybere metodou, kterou uzná za vhodnou (hlasování, konsenzus nebo přímá volba), výběr ze 4 až 6 okruhů, o kterých bude hlasovat celá herní komunita. V případě rovnosti hlasů budou mít hlasy členů patřících k těmto národům přednost před ostatními.


Bez ohledu na preferovaný nápad by byl tento postup aktivní od sezóny 55. Země, které si to přejí, by tak mohly učinit od 54. sezóny, ale vzhledem k tomu, že do konce sezóny zbývá pouhých sedm dní, je to možná trochu předčasné. Nicméně tato možnost tu je. Zároveň si klademe dvě podmínky:

a) Alespoň jeden z okruhů se doposud nejel v žádné dosavadní sezóně A1GP. Musí být pro soutěž zcela nový. V případě Imoly, Barcelony a Jerezu se použití jejich současných variant nebude počítat jako "nový okruh".
b) Výběr okruhů musí být realistický. Žádné ovály nebo nepoužívané varianty. V ideálním případě bychom upřednostnili okruhy, které existují v reálném životě, i když v závislosti na konkrétním případu lze učinit výjimku.

Těšíme se na vaše názory v komentářích k tomuto článku, a to jak na nápad, tak na způsob výběru, ačkoli všichni předsedové NMA budou při zveřejnění tohoto článku informováni soukromou zprávou. Jak jsme uvedli na začátku, změna tratí NENÍ povinná, v tuto chvíli je to pouze výzva, kterou vám předkládáme, a doufáme, že ji přijmete.

by nicorz
Translator: FBednar
Article is also available in these languages:
Беларуская Català Čeština English Español Français Hrvatski Magyar Indonesia Italiano Nederlands Português, Brasil Polski Português Русский Svenska