We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
PLAYAboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Malowanie Samochodów - konkurs nr 70 + nowe zasady

Malowanie Samochodów - konkurs nr 70 + nowe zasady

2024 rozpoczynamy z wyzwaniem na aktualnie tradycyjnymi malowaniami F1. Dodatkowo nowa zasada zacznie obowiązywać od następnego miesiąca!

WYNIKI SZEŚĆDZIESIĄTEJ DZIEWIĄTEJ RUNDY - GRUDZIEŃ 2023

1. ZWYCIĘZCA - EduardoPereira (Brazylia) - 18 polubień - UOL Messenger
Sprawdź to malowanie!
Otrzymał 200 monet i rzadki samochód + odznaka w profilu.

2. JordiMontané (Hiszpania) - 12 polubień - MSN Messenger
Sprawdź to malowanie!
Otrzymał 100 monet.

3. Toxykoff (Belgia) - 7 polubień - Six Degrees
Sprawdź to malowanie!
Received 50 coins.


SIEDEMDZIESIĄTA RUNDA - STYCZEŃ 2024

Jak to zazwyczaj bywa na początku roku, stawiamy przed wami wyzwanie by stworzyć alternatywne malowania dla prawdziwych zespołów F1. Wykorzystaj Twój bolid F4 dla najlepszego efektu, i spróbuj przewidzieć jak będą wyglądały bolidy F1 w tym roku.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz pomalować swój samochód, kask i kombinezon z żądanym motywem w grze, a następnie kliknąć przycisk akcji w menu Garażu, który wygeneruje obraz ze wszystkimi 3 przedmiotami i musisz to udostępnić.


KONKURS NA FACEBOOKU
Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, przygotuj swoje projekty i opublikuje je jako komentarz pod odpowiednim postem na facebooku TUTAJ.
Wygra ten, kto zdobędzie najwięcej polubień pod swoim komentarzem.

Nagrody:
1. Specjalne odznaczenie w profilu użytkownika, rzadki samochód prywatny i 200 monet
2. 100 monet
3. 50 monet


Termin do 31 Stycznia!


NASTĘPNA ZASADA OD PRZYSZŁEGO MIESIĄCA

W ślad za dyskusją na forum, zostało uzgodnione, że zwycięzca konkursu malowania NIE będzie kwalifikował się do nagród w następnym miesiącu, CHYBA, że w konkursie weźmie udział mniej niż 3 uczestników. Zostało to wymyślone by zachęcić więcej graczy do uczestnictwa i wygrywania. Jest to poprawka do "zasady Boczego", która blokuje możliwość wygrywania aktualnym zwycięzcą w następnym miesiącu.

Jeżeli zasada obowiązywała by teraz, znaczyło by to, że Toxykoff, zwycięzca z poprzedniego miesiąca nie otrzyma nagrody za 3 miejsce, ponieważ mieliśmy 4 uczestników. Jednak zasada zacznie obowiązywać od lutego. Oznacza to, że nieważne ktokolwiek wygra w styczniowe wyzwanie, nie będzie kwalifikował się do nagród za konkurs w lutym, itd.


Przypomnienie zasad - kliknij tutaj.

by JordiMontané
Translator: Okmamseara
Article is also available in these languages:
Беларуская Català English Español Français Hrvatski Magyar Italiano Latviešu Nederlands Português, Brasil Polski Português Русский