AboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Canaberra GP

V rámci vyhláseného preteku CZ/SK Cup a novo vyhláseného Activity Challenge sme sa zúčastnili GP Canaberra.

S podvozkom Artech a motorom Renault sne sa dobre zžili už v tréningu a celý závodný weekend bol v podstate bez problémov.

Kvalifikácia bola základom úspechu a vďaka 1.vému pokusu sme mohli štartovať z 11.tej pozície.

Štart preteku sa pre nás odvíjal super a to hlavne vďaka chybe L.Nováka, ktorý musel do boxov.
Do 15.teho kola sme v pohodičke kontrolovali 10.tu pozíciu, keď nastal zásadný zlom celého preteku a to kolízia Kopáska s Reyesom a následný výjazd safetycar.
My sme našťastie zareagovali správne a vošli sme do boxov včas pre benzín a nové gumy.
V podstate sme po reštarte preteku ostali na 10.tej pozícii no po pitstope oneskoreného Paboučka sme poskočili na 9.miesto.
27.kolo chyba jazdca a ztrata 9.tej priečky.
T.Przecek využil nášho zaváhania.
Pár kôl sme s ním dokázali držať tempo no nestačilo to a v cieli sme skončili na peknom 10.mieste.

Celkovo sme spokojný, jazdcovi a týmu ďakujem.

Táto tlačovka je posledným dielom ku skladačke Activity Challenge, tak dúfam že vyhrám :-)