We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
We use cookies to improve your game experience and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.
Details OK
AboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Press Releases - Jordan F1 Team..... Co bude dál?

Jordan F1 Team..... Co bude dál?

Vyzpovídali jsme Majitele týmu Jordan F1 Team manažera deka96,kterému jsme pokládali otázky co se týče letošní sezóny F1 a jejího průběhu. Na co se můžeme připravovat a jaké jsou blízké cíle týmu na které by chtěl v blízké budoucnosti dosáhnout.


Myslím že by spoustu „motorsportových” nadšenců chtěla znát odpovědi na otázky, které se týkají vašeho týmu. Hodně lidí kroutí hlavami a nerozumí jezdeckému obsazení které zastává jezdecká dvojice Radek Svoboda a Miroslav Vlček. Co se týče věku a konkurence, patří na absolutní chvost startovního roštu. Se vší úctou.

Věřte nebo ne jsou to Ti nejlepší.(úsměv) Asi 35 dní jsem komunikoval s mnoha jezdci z první TOP200 a ani jeden
!!!(opravdu ani jeden)!!! nám nebyl ochoten pomoct v této PŘECHODNÉ SEZÓNĚ.

Můžu ale s klidným svědomím říct, že ani Novikov by nám tuto sezónu nezajistil bodový příjem, to s tímto autem bohužel nelze.Označil jste sezónu za PŘECHODNOU. Co od toho můžeme očekávat, jedná se pouze o nějaké „období temna”?

Sezóna 54 měla jednu podstatnou událost, která ovlivní celou Sezónu 55. Losováním se rozhodlo že od této sezóny se bude muset používat nové úložiště energie tzv. KERS. Týmové finance nejsou bohužel na takové úrovni aby jsme dokázali vyvinout i nové šasi a zároveň i úložiště energie. Vsadili jsme na jednu kartu, máme vyladěné úložiště energie a tuto sezónu jedeme na starém šasi, které nám ztrácí výkonnostně na šasi nových týmu o cca 20%. To je důvod proč jsme tuto sezónu vzadu.

Nejsme jediný tým, který se vydal touto cestou.
Nyní už se naplno věnujeme vývoji a moc doufám, že připravíme auto, které začne v Sezóně 56 bodovat.


Na čem tým momentálně pracuje a hodlá s tím prorazit v sezóně 56?

Momentálně se plně soustředíme na vývoj nového šasí, pak přijde na řadu aerodynamika. Práce hodně, času a financí málo. První nástřely vývoje vypadají dobře, takže nám držte palce, protože naše cíle budeme zkoušet naplňovat v sezóně 56.

S pozdravem Deka96


on 2024-02-16 05:08:30 by MatthewHlavinka
Likes: 8 | Rating: 10.38

Top Press Releases

Italiano Italia chiamò
English Summary of the Series "30^ Anniversary Tribute to Senna"
Italiano Italiani nel mondo: Indy e non solo
Italiano Chissà cosa ne pensano i Finlandesi...
Español Entrevista con Miguel Llorens
Català Daniel Esteban Jr. arriba a la Nascar Gold
Español Daniel Esteban Jr. llega a la Nascar Gold