AboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Press Releases - Végh remek formában

Végh remek formában

Végh Gábor mostanában hatalmas sikereket ér el, céljaihoz képest. ebben az évben debütált a Forma 3-ban. Különleges képességei vannak, az autó beállításához nagyon ért a 22 éves fiatal pilóta. A La Coppa Italaiaban már megmutatta képességeit ahol beleszólt a nagyok dolgába a vége fele. Most az Arskap Cupban versenyez ami még nem fekszik neki, bár Spaban elcsípett egy pontot, majd Nagy-Britanniában egy 6. hellyel lepte meg menedzserét és az egész csapatot. Versenymérnökének ezt mondta: "Ezen még én is meglepődtem, kösz az autót srácok." A 2. futam is mindjárt kezdődik. A csapat ezt nyilatkozta a Sky Sports-nak: " Végh Gábor az év meglepetés embere ráadásul az én csapatomba van, elképesztően örülök hogy boldog és hogy elégedett a gépjárművel, mert az emberek érte dolgoznak és bármit megtennének Gabiért és örülök hogy ez fordítva is működik." A verseny után Gábor nyugodtabban nyilatkozott: "A verseny elképesztő volt nagyon élveztem." A héten Brnoban lepett meg mindenkit, amikor a 3. helyre kvalifikálta magát, majd a versenyen a 2. lett. Aztán jött a 2. futam, rengeteg magyar volt a lelátón a csapat elmondása szerint. A felénél jártunk mikor megelőzte riválisát és 1.helyen volt, ekkor ujjongtak a bokszban. Később jött ki a bokszba ezzel plusz előnyt szerezve. És jött amire senki nem számított, hibáztak a bokszba, a jobb első nem akart lejönni. A verseny után picit csalódott volt hiszen beleélte mmagát az 1. helybe , de végül 2. lett. " Csak kicsit vagyok csalódott mert a 2.hely király, plusz az 1. versenyen 3. lettem összegezve Csehországot nem fogom elfelejteni, egyébként a pálya nagyon tetszik, jó a vonalvezetés." A csapat is nyilatkozott: " Jó volt ,nincs mit mondanom."

on 2013-12-01 09:26:22 by lucasHUN
Likes: 1 | Rating: 0.57