PLAYAboutBlogTerms of ServicePrivacy Policy

Izločilni boji prihajajo!

Težko pričakovani izločilni boji in faze za NASC Gold bodo debitirali v sezoni 35!

Torej za sezono 35 bomo imeli izločilne boje in dirkanje po fazah SAMO v NASC Gold. Če bo vse delovalo v redu, je plan da bosta NASC Silver in Trucks dobila izločilne boje in faze v sezoni 36.

Tukaj so spremembe:

Manj dirkačev: Zmanjšano število iz 43 na 40

Točkovne spremembe: Zmagovalec bo sedaj dobil 40 točk, 35 točk za drugo mesto, 34 za tretje itd. Vsako mesto naprej je ena točka manj do 36., ki dobi 1 točko. Ostali prav tako dobijo 1 točko.

Dirkanje po fazah: Kot v resničnem življenju, bodo točke podeljene med dirko zahvaljujoč fazam. V vsaki dirki bosta 2 fazi (3 za Charlotte 600) in prvih 10 dirkačev v teh trenutkih dirke bo dobilo 10-9-8-6-5-4-3-2-1 točk.
Ko to pišem, še ni potrjeno ali bodo točko podeljene s previdnostjo ali ne. Vprašal sem Debika o tem.

Izločilni boji: Kot v resničnem življenju, bo zmagovanje prineslo vstopnico za izločilne boje! Tudi bonus točke za zmago na dirki (5 točk) in zmaga v fazi (1 točka) bodo dodeljene tistim ki se kvalificirajo v vsako fazo, razen zadnje dirke.

-Krog 16-ih: po 26. dirki se bodo vsi zmagovalci dirk + kdor ni zmagal dirke ampak končal med najboljših 16, kvalificirali v izločilne boje in dobili svoje točke do 2000. Zmagovalci dirk in faz bodo prav tako dobili dodatne bonus točke.

-Krog 12-ih: po 29. dirki bodo tisti, ki so zmagali dirko v krogu 16-ih ali končali med najboljših 12 napredovali v krog 12-ih in dobili točke do 3000 z dodatnimi bonus točkami.

-Prvenstvo 4: po predzadnji dirki bodo tisti, ki so zmagali dirko v krogu 8-ih ali končali med najboljšimi 4, dobili točke do 5000. Nobenih bonus točk ne bo dodanih, torej bodo vsi 4 dirkači začeli dirko na 5000 točkah in kdor bo končal prvi od štirih bo prvak!

Torej to je to. Edina različna stvar od realnosti je, da ko dirkači izločilnih bojev izpadejo, njihove točke niso ponastavljene na 2000, namesto tega bodo dirkači iz kroga 8-ih obdržali njihovih 4000 točk, in tisti iz kroga 12-ih njihovih 3000 točk.

Upamo da boste uživali v tej spremembi, ki postavlja NASC Gold bližje realnosti!