我们使用Cookie来改善您的游戏体验并分析我们的流量。 我们还会与我们的社交媒体,广告和合作伙伴分享您使用我们网站的信息。
详细信息 OK
我们使用Cookie来改善您的游戏体验并分析我们的流量。 我们还会与我们的社交媒体,广告和合作伙伴分享您使用我们网站的信息。
详细信息 OK
关于博客服务条款隐私政策

新闻 - Dlaczego Bum osiągnął taki poziom wytrenowania w wieku 31 lat?

Dlaczego Bum osiągnął taki poziom wytrenowania w wieku 31 lat?

Napisał do mnie użytkownik Qwerzowski z pytaniem:
Hej,
tak się zastanawiam w jaki sposób rozwijałeś swojego kierowcę, że udało Ci się dojść do takich umiejętności? Patrząc sobie na innych kierowców, trafiłem na kogoś kto ma kierowcę też w wieku 31 lat, powiedział, że robił go według poradnik na forum, jednak jego umiejętności z tego co widać znacząco odbiegają od umiejętności Twojego kierowcy.


Odpisałem, a po napisaniu odpowiedzi doszedłem do wniosku, że jest to wiedza, którą warto się podzielić z każdym. Zanim jednak przedstawię odpowiedź chciałbym zaznaczyć, że jak w każdym sporcie/grze osiągnięcie najlepszych wyników to zawsze złożenie wielu czynników i nie ma jednej rzeczy, której wystarczy przypilnować, żeby być najlepszym. Zawsze jest to złożeniu kliku lub kilkunastu starannie dopilnowanych składowych.

Artykuł ze względu na długość został podzielony na części, które będą opublikowane później, w miarę możliwości będą też uzupełnione o dodatkowy komentarz. Tutaj również pojawia się prośba do moderatorów polskiego forum o przekopiowanie najistotniejszych informacji stąd do wątku na forum o tworzeniu nowego kierowcy.

To już wszsytko tytułem wstępu, a teraz odpowiedź:

Hej,

Bazę masz dobrą. Na start trzeba dać 100 inteligencji i wysoką charyzmę (90). Następnie rozwój tempa wyścigowego i idealnej linii przejazdu (przy okazji można podciągnąć charyzmę), a następnie umiejętności umysłowych, z czego odwaga da Ci najwięcej szybkości, co przełoży się na kwalifikacje, ale inne są równie ważne bo w wyścigu się uwidaczniają. Warto też skupić się nad rozwojem konkretnych umiejętności pod kątem konkretnych serii. Np. przy długich wyścigach ważna jest kondycja, dla krótkich wyścigów z sesją kwalifikacyjną przed każdym wyścigiem opłaca się być bardzo szybkim na jednym kółku kosztem tempa wyścigowego (ale wtedy obniżasz ryzyko w wyścigu i liczysz na to, że nikt Cię nie wyprzedzi). Generalnie w większości serii ważne jest tempo kwalifikacyjne, bo bez niego szanse na najlepsze pozycje maleją. Kwestia ustawień na wyścig jest zależna od umiejętności i zmienia się w ciągu trwania kariery. Jest jedna, myślę że kluczowa kwestia jeżeli chcesz mieć kierowcę blisko maksymalnych umiejętności. Jest to optymalny wybór serii w celu masymalizowania oceny zawodnika. Wyższa ocena oznacza lepszych sponsorów, a to oznacza więcej kasy, a to w końcu daje Ci szybszy trening. Warto przeanalizować karierę najlepszych kierowców (pod kątem wytrenowania) jakie serie po drodze wybierali i jak rosła ich ocena. Zobacz sobie na https://www.myracingcareer.com/pl/driver-rating/59167-graph/
To jest przykład mojego kierowcy, ale widać na nim genialnie jak w 22 sezonie popełniłem błąd w wyborze serii i moja ocena zmalała. Bez tego błędu prawdopodobnie właśnie dobijałbym do maksymalnych umiejętności zawodnika. Dla porównania Kubica https://www.myracingcareer.com/pl/driver-rating/36764-graph/ który osiągnał maksa. A jak te serie wybrać? Z jak największymi ocenami i najsłabszą konkurencją.


cdn.

on 2018-11-16 12:31:56 by Wokinger
点赞: 14 | 等级分: 23.37

热门新闻

Español Dosís de realidad
Català Lluita pel títol a la SuperFormula
Italiano NASCAR CaMex - Eldorado 110
English Bobby Green's Form Praised
Nederlands Audi vs BMW private series
Italiano F4 Central European Oschersleben
Italiano F4 Central European Djursland
Italiano NASCAR CaMex - POTOSINO 100
Italiano NASCAR CaMex - Chiapas 210