详细信息 OK
关于博客服务条款隐私政策

新闻 - 9. szezon: Melbourne

9. szezon: Melbourne

Lezajlott az első Formula 1-es futam, amely az előzetes várakozásoknak megfelelően Acarini (OMR) győzelmével végződött. Őt leszámítva viszont teljesen felborult a papírforma... A McLaren pilótája, Ivaan Szabo nyilatkozott a Boxutca magazinnak.

Ivaan Szabo: Felemás érzéseim vannak. A teszteken nagyon jól szerepelt a csapat, hiszen dobogós helyezést sikerült elérnem, és a csapattársam is 6. lett, ennek megfelelően nagy reményekkel vártuk Melbourne-t. Időmérőn az 5. helyen végeztem a csapattársam mögött, ami lehetett volna egy kicsivel jobb is, tekintve, hogy két fontos mért körömön is hibát vétettem. Mindezek mellett nagyon elégedett voltam az időmérővel, és bizakodva vártam a versenyt, ami jól is alakult, egészen a Safety Car bejöveteléig. A 3. helyen álltam ebben a pillanatban, azonban minden taktika borult, és sajnos a boxkiállás után a 23. helyre tértem vissza. Innen felverekedtem magam a 10. helyre, azonban ez az 1 pont kicsit csalódást keltő eredmény. Tudom, hogy a csapatom nagyon erős, tudják, mit csinálnak, és remekül együttműködünk. Mindezek tudatában bízom abban, hogy Sepangban visszavágunk!

on 2014-05-29 20:10:38 by argo001
点赞: 10 | 等级分: 12.33