Na zlepšenie herného zážitku a pre analýzu návštevnosti používame cookies. Taktiež zdieľame informácie o používaní našich stránok s našimi sociálnymi médiami, reklamách a u partnerov pre analýzu.
Detaily OK
Na zlepšenie herného zážitku a pre analýzu návštevnosti používame cookies. Taktiež zdieľame informácie o používaní našich stránok s našimi sociálnymi médiami, reklamách a u partnerov pre analýzu.
Detaily OK
HRAJO hreBlogPodmienky služiebOchrana osobných údajov

Деталі про зміни у Ф-1

Деталі про зміни у Ф-1

Привіт, менеджери, цього разу до вашої уваги більш деталізована інформація про зміни у Формулі-1 та у грі загалом. Деякі з них вже впроваджено, деякі плануються, а по деяких триває обговорення, адже ми хотіли б почути ваші відгуки та думки перед внесенням цих змін до гри. Більше дізнавайтеся зі статті!

Вже прийняті зміни:

1. Мінімальну ціну команди Ф-1 було встановлено у 5000 монет, що має на увазі вартість права володіти командою. Це вже запроваджено, і ви вже можете побачити нову вартість найслабших команд. Також було змінено вплив на це значення низького рейтингу.

2. Контракти пілотів на наступний сезон можуть бути скасовані до завершення приймоу заявок до серій, але лише за умови, якщо пілот направить звернення з цього питання до комісара, або у разі, коли пілот завершить кар’єру. У такому разі комісар буде вирішувати, чи виконала команда усі свої обіцянки пілоту, які давалися перед підписанням контракту. Якщо ні, то контракт може бути скасований (так само й коли пілот завершує кар’єру). У такому разі спонсорський контракт команди на наступний сезон також скасовуватиметься, а отримані кошти вираховиватемуться з поточного балансу команди. Після цього команда матиме можливість підписати новий спонсорський контракт на наступний сезон. Рішення коли саме скасовувати контракт прийматиме комісар, аби запобігти фінансовим проблемам у командах. Це вже відбувалося цього сезону, і, можливо, застосовуватиметься у деяких випадках у майбутньому.

3. Якщо команда не матиме 2 підписаних на наступний сезон пілотів, таку команду буде дискваліфіковано з гри. Буде створено нову команду, і частки її акцій буде продано з аукціону. Якщо команда підписує слабкого та невідомого пілота аби лише уникнути цих санкцій, ми докладемо усіх зусиль для виявлення можливого мультиводства, яке в данному контексті розцінюватиметься як шахрайство. Менеджера команди буде покарано, а саму команду також дискваліфіковано з гри.

4. Ми помітили, що деякі команди вирішили зекономити певні кошти на майбутнє шляхом пониження рівня командних споруд. Ми не вважаємо це правильним. Тож, якщо команда понижує рівень споруд то:
- командний імідж знижуватиметься на 70 очок (інші команди матимуть додаткові 5 очок до власного іміджу, тож загальна сума залишатиметься сталою - 1000)
- вже підписані спонсорські угоди - щотижневі виплати від сезонних спонсорів, тижневі виплати від короткотермінових спонсорів і тижневі виплати від спонсорів на наступний сезон буде скорочено на 5%
- відшкодування за зниження рівня споруди буде зменшено з 60% до 50%
- 1 пониження рівня споруди на сезон буде можливо без покарання (сумарно, не одне на кожну споруду)
- ці правила запроваджуватимуться з Сезону-19

5. Новий формат кваліфікації використовуватиметься наступного сезону. 10 гірших за результатами кола пілотів буде відсіюватися після першої спроби, ще 10 - після другої, і лише 10 найкращих вестимуть боротьбу за поул у вирішальній 3 спробі. Місця з 21 по 30 визначатимуться за результатами першої спроби, 11-20 - за результатами другої, 1-10 - третьої.

6. Буде скорочено кількість комплектів гуми для одного пілота на гоночний вік-енд Формули-1, можна буде використати 4 комплекти харда, 4 софта, 5 перехідних та 5 дощових. Це зробить гру більш подібною до реальної Формули-1. З новим форматом кваліфікації пілоти з топ-10 можуть задіяти в ній 3 комплекти софту, тож на гонку залишиться лише один свіжий комплект м’якої гуми. Також завелике використання харду у практиках може бути програшним. Це може викликати деяке хвилювання у менеджерів, натомість слабші пілоти отримають додатковий шанс на вищі підсумкові результати у кваліфікації. І потребу приймати більше стратегічних рішень у підготовці до кваліфікацій та безпосередньо гонок... Також це може підвищити цінність технічних навичок пілотів. З іншого боку пілоти з топ-10 матимуть менше можливостей для варіювання тактики на гонку.


Ці зміни запроновані, проте ми потребуємо ваших відгуків для прийняття найбільш зважених рішень:

7. Через ситуацію, що наразі склалася, ми розмірковуємо над змінами у проблемі системи часток акцій, принаймні щодо команд, які, можливо, навмисно показують слабкі результати аби отримати більше грошей від емісії часток. Ми маємо три варіанти віришення цього:
- частки, продані через аукціон не можуть бути придбані поточним власником команди (також має бути виключена можливість придбання часток іншими менеждерами для нього)
- мінімальна прийнятна ставка буде рівнятися поточній вартості відповідної частки акцій команди
- максимальну кількість часток, що може випустити команда буде зменшено, якщо команда не віповідатиме умовам
Цими умовами може бути ЗОБОВ’ЯЗАННЯ команди мати більше 50% кваліфікаційних результатів у 107% від часу поулу, і недотримання цього чиннику автоматично задіюватиме обране з вищенаведенних обмежень.
Наразі ми не вирішили, яких зі шляхів розв’язання данної проблеми є найкращим, тож хотіли б почути ваші думки щодо цього. Звісно, ці зміни відбудуться не раніше початку нового сезону.

8. MRC вирішило з питань безпеки обмежити використання неправильних варіантів гуми на тестах - не лишедля Ф-1, а й для інших категорій авто - ми почнемо тестувати це у перегонах приватних авто вже незабаром. Наразі використання неправильної гуми під час тестів має погані відгуки. Нові правила Ф-1 по комплектах гуми на вік-енд можуть примусити команди використовувати неправильну гуму аби зберегти потрібні свіжі комплекти на гонку. Це правило обмежить подібні можливості. Ми не впевнені, чи є це питання нагальним, тож хотіли б почути ваші відгуки. Звісно, у разі прийняття це буде застосовано не тільки у Ф-1, а й у перегонах інших класів.

9. Революційні деталі
Кожна команда зможе започаткувати спеціальний дослідницький проект з і стоврення революційної деталі боліду (на кшталт подвійних дифузорів, програмування двигуна та інших подібних технологічних проривів у реальній Ф-1). Це відрізнятиметься віз звичаного розробницького проекту. Так як ця справа вимагатиме революційної ідеї, результатом може бути винайдення чогось, або ж прориву може й не статися і вся затія стане лише марним витрачанням коштів та ресурсів.
В залежності від ресурсів (грошей та кваліфікації дизайнерів) вкладених у розробку буде виведена формула, що визначатиме вірогідність успішного кінцевого результату... Це буде в межах 1-25% можливості вдалого завершення розробок... Тож, небагато команд зможуть винайти власні революційні деталі...
Також в залежності від вкладених ресурсів буде вираховуватися майбутній потенціал конкретної винайденої деталі (її використання додасть кілька очок до атрибутів боліду) та її поточну надійність. Команда матиме можливість розпочати проект по вдосконаленню цієї деталі.
Інші команди, звісно, зможуть скопіювати нову деталь і запустити свої проекти по її копіюванню щойно команда-винахідник новинки застосує свій революційний виріб у під час гонуи/кваліфікації/тестів. Це буде набагато дешевше, ніж власний проект по винаходу чогось нового для першої команди, бо не потребуватиме вкладаня ресурсів у революційну розробку. Проте команда-винахідник матиме певну перевагу над ішними деякий час, протягом якого супернику створюватимуть власні копії новації.
Деталь може використовуватися у тому сезоні, в якому була вперше задіяна, а також повний наступний сезон, після чого її використання буде заборонено. Лише одна революційна деталь може використовуватися у той самий час. Це може трохи змінити диспозицій сили команд, проте лише на певний відрізок. Команди, що відважаться на ризик, можуть отримати лише нетривалу перевагу.

by DebiK
Prekladateľ: MaxAndrews
Článok si tiež môžeš prečítať v týchto jazykoch:
Català Čeština English Español Français Italiano Português, Brasil Polski Português Română Русский Svenska Slovenčina Slovenščina Српски Українська