Мы используем куки, чтобы улучшить ваш игровой опыт и проанализировать наш трафик. Мы также обмениваемся информацией об использовании нашего сайта с нашими социальными медиа, рекламой и аналитикой партнеров.
Детали OK
ПодробностиБлогУсловия пользования Политика конфиденциальности

Пресс-релиз - Szczęśliwa jazda w Piriápolis

Szczęśliwa jazda w Piriápolis

Po dobrych kwalifikacjach, podczas których nasz kierowca wywalczył w środę pole position, i po spokojnej jeździe w 1-szym biegu Piriápolis, gdzie Kubica zajął 1 miejsce, nikt nie spodziewał się aż takich emocji w 2-gim wyścigu. A prawdziwy thriller zafundował nam Robert w drugiej połowie tego wyścigu, gdzie po dziwnej kolizji, spadł na 18 pozycję w wyścigu. Szczęściem w nieszczęściu było to, że kolizja nie spowodowała przymusu wycofania się z jazdy, a bolid pozwalał na dalszą jazdę. I wtedy nastąpił pokaz mistrzowskiej jazdy. Kubica z 18 pozycji, okrążenie po okrążeniu wyprzedzał kolejnych rywali, aby zakończyć cały wyścig na 2 pozycji! Zabrakło chyba dwóch, albo nawet tylko jednego okrążenia aby to jeszcze zwyciężyć :)

2012-11-12 08:50:48 komanch
Лайки: 1 | Рейтинг: 1.74