Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de joc și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză.
Detalii OK
Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de joc și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză.
Detalii OK
JUCADespreBlogCondiții de utilizarePolitica de confidențialitate

Фінансова система Формули-1

Фінансова система Формули-1

Я хотів би пояснити вам деякі ключові особливості фінансової системи у Фрмулі-1. Це дуже важливе і для ваших поточних планів, і на майбутнє. Уважно ознайомтеся зі статтею!

Фінансова система Формули-1

По перше, за деякий час до старту першого сезону Ф-1 ми обиратимемо менеджерів, які безспосередньо не задіяні у командах Ф-1. Ми створимо комітет, який займатиметься усіма можливими проблемами у системі Ф-1. Я також можу бути в цьому комітеті, якщо вирішу не брати участь у Ф-1 в якості пілота. Для вирішення будь-якої проблеми буде у випадковому порядку обиратися 3 менеджери команд Ф-1 для участі у прийнятті рішення.

Що буде у випадку, якщо моя команда матиме негативний баланс коштів?
Комітет прийматиме рішення по цьому питанню. У менеджера команди запитають, яким чином він хоче виправити проблему. Максимальний термін, протягом якого команда може мати негативний баланс скаладає 77 днів. Після чого (у разі якщо ситуація не виправиться) її об’являть банкрутом і буде створено аукціон для менеджерів, що бажають створити нову команду. Комітет має право оголосити команду банкрутом і раніше, якщо вважає, що вона не має ніякої можливості виправити своє фінансове становище.

Що таке імідж команди?
Імідж команди - це значення, яке показує наскільки популярна команд у світі MRC. Але не серед інших менеджерів та пілотів. Він не залежить від результатів команди, в той час як вплив харизми та рейтингу пілотів є очевидним. Усі команди стартуватимуть з іміджем 0, який поступово зростатиме за допомогою комерційного департаменту та маркетингових заходів. Максимальний сумарний імідж УСІХ команд 15000 очок.

Як створити правильну маркетингову кампанію для покращення іміджу команди?
Результат кампанії залежить від того, наскільки кваліфікованих співробітників має команда, якості об’єктів, використовуваного денного бюджету і, звісно, які кампанії проводяться іншими командами. Очевидно, що одна людина не може бути шанувальников усіх 15-ти команд Ф-1. Тож, наприклад, якщо кожна з команд витрачатиме на кампанію по 1М щодня, результати будуть приблизно ті самі, якщо б усі вони витрачали по 1000 на день. Я б порадив розпочинати обережно і дивитися, що робитимуть інші. Не викидайте кошти на вітер, вони дуже важливі.

Коли команди отримають своїх спонсорів?
Всі отримають стартовий бюджет на командні витрати і ці кошти повинні бути витрачені до початку першого сезону. Спонсори платять гроші, аби побачити свої логотипи на болідах під час гонок. Підписати спонсорів на наступний сезон можна буде на протязі всього поточного (за виключенням стартового сезону, коли ця можливість з’явиться трохи згодом).

Як виглядатимуть спонсорські контракти?
По суті там будуть щотижневі виплати комадні на протязі усього сезону, а також бонус підписання. Він становитиме приблизно 25-30% від усієї вартості контракту. Щотижневі виплати надходитимуть по понеділках у перші 10 тижнів сезону. Будуть доступні 3 спонсори на цілий сезон, а також можливість укласти 3 короткотермінові угоди на кілька тижнів.

Що впливатиме на розмір пропозицій від спонсорів?
Важливими є рейтинг команди (базується на результатах і це найважливіше), імідж команди (базується на маркетингу) і популярність команди (базується на кількості фанів). Також матимуть істотний вплив і навички пілотів.

Як проходитимуть переговори зі спонсорами на сезон?
Через день після того, як комерційний департамент отримає завдання шукати спонсорів, вони знайдуть 3 доступні варіанти на наступний сезон. Пошук спонсорів не потребує денного бюджету. Ви матимете три варіанти рішення:
- прийняти пропозицію. Це означає негайне отримання бонусу підписання, а щотижнева платня почне поступати після страту нового сезону.
- переговори зі спонсором. Комерційний департамент прцюватиме з цією спонсорською пропозицією ще один день з метою отримати кращі умови, проте якщо повторювати цей наказ багато разів результати можуть бути і зворотінми.
- відмовитися від пропозиції. У такому випадку наступного дня ви отримаєте пропозицію від іншої компанії.


Як щодо переговорів з короткотерміновими спонсорами?
Ви матимете лише два варіанти. Погодитися на пропозицію і отримати гроші, або чекати наступного дня на нових спонсорів.

Коли краще підписувати контракт?
Пам’ятайте, що рейтинг команди важлива річ. Якщо в якійсь момент рейтинг команди є високим, і ви відчаваєте, що найближчим часом він може впасти, спробуйте підписати спонсорів якнайшвидше. З іншого боку ви можете зачекати до підписання пілотів на наступний сезон, адже їхні атрибути також можуть покращити спонсорську пропозицію. Поточні пілоти не беруться до уваги майбутніми спонсорами! Можливо правильніше подивитися. як спонсорські пропозиції змінюються на протязі певного проміжку часу, і вже тоді укладати угоди.

На сьогодні все, наступного разу питання по розвитку...

Цитата дня: "Використання подвійного бюджету не приносить подвійних результатів!"

by DebiK
Traducător: MaxAndrews
Articolul este de asemenea disponibil în aceste limbi:
Čeština Deutsch English Français Magyar Italiano Polski Português Română Русский Српски Українська