over:BlogService Voorwaarden Privacybeleid

Persberichten - Pohár národů S33 4.týden - Držíme se!

Pohár národů S33 4.týden - Držíme se!

Další týden je za námi a další týden už zase před námi. Během uplynulých čtyř týdnů se stalo mnohé, ale nejdůležitější je, že se držíme na krásném třetím místě v absolutním pořadí národů, což je fantastické. Ještě zajímavější je to, že na druhé místo ztrácíme pouze 3 body!. Za námi je Finsko, které ale též na nás neztrácí moc, jen 37 bodů. Takže musíme pokračovat ve stejném tempu a sázet dobré výsledky.

Lukin Kaderabek Jr
Náš standardní jezdec v kategorii Unlimited opět byl velmi vysoko na krátkém okruhu v Holíči, kde v kvalifikaci rozhodovaly opravdu jen tisíciny a do startu prvního závodu startoval na 3.místě. V pátečním závodě obhájil tuto pozici což je další bedínka v rukou tohoto borce což je super výsledek. V neděli malinko spadl na sedmé místo, ale v TOP10 výsledky jsou výborné.

Ludek Valenta Jr.
Již jeho druhý týden ze čtyř co se týče účasti a opět nám předvedl podivný výkon. Ve středu na čínském okruhu Guia vybojoval v kvalifikaci sedmé místo, což není špatné. Ve sprintu se velmi trápil a skončil na 11.místě což není moc dobré, ale v neděli i když to celý závod vypadalo, že snad dojede někde úplně na konci se prodral až na 8.místo.

Richard Nebesky ml.
Po pár dobrých výsledcích tento týden nebyl jeho úplně nejlepší. V kvalifikaci skočil za první desítkou na 12.místě. V pátek dojel na stejném umístění a v neděli si ještě o jednu příčku pohoršil. Sice je dobré že body dovezl, ale ještě krásnější by bylo dojet do TOP10.

Radek Svoboda
Velmi nenápadný a lehce podceňovaný Radek Svoboda, ukazuje že má své kvality když v kvaldě dojel na 7.místě, v pátek to vyšlo na 8.místo a v neděli doslova skalpoval své soupeře a dojel na 3.místě. A to je moc fajn, že v U25 máme jezdce, kteří dokáží dojíždět na bednách. :-)

Mirek Brabec III
Co člověka může ještě více motivovat než jet na domácí trati že. Mirek to pojal suprově, když v kvalifikaci jen kulinek mu uteklo poleposition, když v posledním úseku v obou kvalifikačních pokusech chyboval. Takže na startu do pátečního závodu startoval ze 4.místa. Ihned po startu ukázal kdo je tedy králem a s přehledem vyhrál závod!!! V neděli to lehce neustál a udělal pár chybiček větších, asi pře-motivovaný a tak z toho bylo druhé místo, což ale náš tým bere všemi deseti takové výsledky. Letos velmi silné výkony podává tento klučina. Jen tak dál.

Vitezslav Kuca
Náš super Kuča, měl super smůlu. V kvalifikaci to bylo výborné a obsadil 3.místo a to ještě jeho pokus byl s chybou. V pátek velmi dobře rozjeté a končí jen pár desetinek za stupně vítězů. Dojel tedy na 4.místě. V neděli to byla rychlost jako raketa. Sotva se odstartovalo a bylo po všem. No i takový je motorsport.

Přátelé. zatím je to velmi špicovní celkově. Již tento týden nám ve středu startují kvalifikace. tentokrát opět změna v sestavě. Místo Valenty pojede Paboučková a místo Nebeského je nasazen po pauze Vašek. Tak uvidíme jak se mu bude dařit.

Přeji všem závodníkům co nejlepší výsledky ať naše vlajka je stále vysoko :-)