Wij gebruiken cookies om jouw spel ervaring te verbeteren en om het verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik van onze site met onze social media, reclame en analyse partners.
Details OK
Wij gebruiken cookies om jouw spel ervaring te verbeteren en om het verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik van onze site met onze social media, reclame en analyse partners.
Details OK
over:BlogService Voorwaarden Privacybeleid

Persberichten - [3. Odcinek] Dlaczego Bum osiągnął taki poziom wytrenowania w wieku 31 lat?

[3. Odcinek] Dlaczego Bum osiągnął taki poziom wytrenowania w wieku 31 lat?

Artykuł jest kontynuacją serii artykułów. Pierwszy znaleźć możecie pod tym linkiem - https://www.myracingcareer.com/pl/press-releases/8422/. Drugi - https://www.myracingcareer.com/pl/press-releases/8459/

Napisał do mnie użytkownik Qwerzowski z pytaniem:
Hej,
tak się zastanawiam w jaki sposób rozwijałeś swojego kierowcę, że udało Ci się dojść do takich umiejętności? Patrząc sobie na innych kierowców, trafiłem na kogoś kto ma kierowcę też w wieku 31 lat, powiedział, że robił go według poradnik na forum, jednak jego umiejętności z tego co widać znacząco odbiegają od umiejętności Twojego kierowcy.


Kontynuacja odpowiedzi:

10tys. dla jednego to 30tys. tygodniowo, a 300tys. w ciągu sezonu. A mówimy tylko o 3 wyścigach. Takie różnice potrafią być większe. Zakładając, że taki scenariusz trwa przez cały sezon to może nie zdobywasz tytułu, ale stajesz się lepszym kierowcą, bo zarobisz 2mln więcej. A 2mln to duża różnica w treningu i jak trwa kilka sezonów to stąd biorą się tak duże różnice w przypadku 30-kilku letnich kierowców. Zobacz sobie na ocenę mojego kierowcę w sezonach 23-27 - wszsytkie ukończone wyścigi serii sezonowych i dopiero w sezonie 28 jeden nieukończony wyścig (https://www.myracingcareer.com/pl/driver-rating/59167-28/). To jest klucz do dobrego kierowcy. Niestety taka strategia wymaga od Ciebie cierpliwości i systemateczności, bo trwa ok. 10 sezonów :)

+ dodatkowe pytanie:

Bez wytrenowania jakichkolwiek umiejętności umysłowych opłaca się ustawiać pozycje docelową np. o 1-2 lepszą niż się startuje?
Ja w ogóle bardzo rzadko używam tej opcji, nawet bedąc wytrenowanym. Generalnie najlepiej jest założyć pewien poziom ryzyka na cały wyscig i trzymać się go. Czasami jak chcemy uzyskać określone cele - konkretna pozycja, byc na mecie przed kimś to możemy użyć tych opcji. Należy jednak pamiętać, że podwyższenie ryzyka o 10, 20 robi dużą różnice w ilości popepłnianych błędów i często w ten sposób więcej się traci niż zyskuje.

op 2019-02-04 11:27:22 door Wokinger
Vind ik leuks: 9 | Waardering: 16.34

Top pers berichten

English Team Lotus always improving
Español Resumen de la temporada 57 para Jan Bonmatí
Português, Brasil Melhor campanha do time Lotus
Català Resum de la temporada 57 per a Jan Bonmatí
Italiano Scarfiotti campione US Formula Junior Series!
Italiano CaMex stagione 58
Italiano Prima Stagione in MotoE!
Italiano Ultim'ora...a sorpresa Minì passa in Formula 2!