over:BlogService Voorwaarden Privacybeleid

Persberichten - Nyugdíjba vonulás adott esélyt egy családtagnak.

Nyugdíjba vonulás adott esélyt egy családtagnak.

András Fodor 39 éves korában vonúlt nyugdíjba. András Fodor egy középszerű pilóta volt aki Formula 2-ig menetelt. Formula 3-ban voltak kiemelkedő sikerei, egy országos bajnoskágot sikerült megnyerjen, de a Formula 2-ben messze elmaradtak a sikerek. Elmondása szerint 39 évesen ideje volt elbúcsúzni a versenyzéstől. Ez a búcsú nagyszerűen lett időzítve, mert így egyik rokonja Aladár Fodor aki András Fodor unokaöccse, vette át helyét az autóversenyzés világában.

Aladár Fodor sem a legfiatalabb, mármint ami az Autóversenyzést illeti. A 26. életévében lévő pilóta elmondása szerint örül a lehetőségnek és a legnagyobb célja, felűlmúlni nagybátyját. Eddigi futamait tekintve lesz rá esélye. Jelenleg az újonc sorozatban szerepel, de kiemelkedő eredményekkel. Jelenleg a 2. versenyhétvégéjét tölti az újonc sorozatban és eddigi eredményei alapján 100%-os teljesítményt nyújt. Három futamból, mindhármat megnyerte. Mindhárom futamon övé a leggyorsabb körért járó bónusz illetve mindhárom versenyen ő töltötte el a legtöbb időt az élen. A sorozat eddigi időmérőjein mindig sikerült kiharcolja a pole pozíciót.

Hivatalos értesüléseink alapján leadta nevezését a Formula 3 Eastern European Series bajnokságba. Illetve egy egyedi bajnokságban is már ott van a végleges versenyző listán. Ez a sorozat a F3/F1 World Championship, melyen a 8. helyet tűzte ki magának a végelszámolásban.

Sok sikert, hát az új versenyzőnek! Amennyiben beváltja igéreteit és sikeres versenyeken lesz túl akkor mi majd beszámolunk a sikereiről.

op 2017-03-31 09:13:44 door andriska14
Vind ik leuks: 4 | Waardering: 2.53