Dettagli OK
AboutBlogTermini di serviziopolitica sulla riservatezza

Comunicati Stampa - Puchar Polski MRC sezon 27 - podsumowanie

Puchar Polski MRC sezon 27 - podsumowanie

Już ponad tydzień temu zakończył się Puchar Polski MRC sezonu 27. Wzięło w nim udział 20 kierowców podzielonych na kategorie U21 oraz senior. Zawodnicy ścigali się na 11 torach, jednak jeden z wyścigów został anulowany z powodu braku możliwości dołączenia wszystkich kierowców do wyścigu.

Kategorię senior po raz kolejny wygrał Robert Kubica Jr. wygrywająć 5 z 10 wyścigów oraz notując średnią 13,3 pkt. na wyścig. Podium uzupełnili Tomek Biernacki oraz Bartek Szybki, który 3 miejsce wywalczył w ostatnim wyścigu.

W kategorii junior zdecydowanie wygrał Tomek Pasek, który ukończył wszystkie wyścigi (jak na juniora to sporo osiągnięcie). Na podium znalazło się jeszcze miejsce dla Pawła Przybylskiego (który miał minimalnie wyższą średnią za wyścig od Paska) oraz Seweryna Jabłońskiego.

Bardzo dziękuję wszystkim za udział oraz zapraszam do ścigania w już trwającym sezonie 28!