Dettagli OK
AboutBlogTermini di serviziopolitica sulla riservatezza

Comunicati Stampa - Indy: Dramatičen zakluček sezone

Indy: Dramatičen zakluček sezone

Pred začetkom nove sezone je čas, da pogledamo kako se je končala sezona 26 v seriji Indy. Pred zadnjo dirko so bili v igri za naslov kar trije vozniki, in sicer Sergey Sidorskiy, Peter Pelda in Vera Fasth.

Sidorskiy je imel pred zasledovalcema kar lepo prednost, a ga je z 12. mestom polomil na kvalifikacijah. Tudi na dirki mu ni šlo najbolje in z 10. mestom je le za točko ubranil prednost. Z zmago na zadnji dirki se je Vera Fasth prebila na 2. mesto v skupnem seštevku, kot tretji pa je sezono končal Peter Pelda. Na koncu so bili prvi trije vozniki ločeni le z tremi točkami!

In kako je šlo v seriji Indy Ožboltu? Dobro, ampak brez presežkov. Anže je izpolnil oba cilja, ki si ju je zastavil pred sezono. Na koncu je tako osvojil 9. mesto in s tem izenačil dosežek Kluna. Dvakrat je stopil tudi na najnižjo stopničko, tako da s sezono ne more biti nezadovoljen, a lahko bi bilo tudi bolje.

V sezoni 27 bo Ožbolt tekmoval v Svetovni seriji GT dirkalnikov. Ker je pred nami šele prva sezona je težko postaviti cilje. Verjetno je favorit za zmago v skupnem seštevku Roger Relâmpago, ki je v zadnji sezoni osvojil 3. mesto v seriji NASCAR. Neverni bodo še Teodoro Vital, Aaron Foyt, Daniel Buza ml in še bi lahko naštevali. Tako bo velik uspeh že uvrstitev med Top 5.

il 2018-03-12 17:28:52 da toxic
Mi piace: 5 | Valutazione: 8.99