Käytämme evästeitä parantaaksemme pelikokemustasi ja analysoidaksemme liikennettä. Jaamme myös tietoa sivuston käytöstäsi sosiaalisessa mediassa, mainoksissa ja analyysikumppaneidemme kanssa.
Lisätiedot OK
TietoaBlogiKäyttöehdotYksityisyyskäytäntö

Lehdistötiedotteet - Pohár národů S35 3.týden "čekáme na paní štěstěnu"

Pohár národů S35 3.týden "čekáme na paní štěstěnu"

Stále nás něco brzdí a stále to štěstí ne a ne chytnout za pačesy. Díky tomu jsme stále na né moc originálním 9.místě. Ale když se podívám na bodové rozdíly, tak můžeme o mnoho výše během chvilky, ale i o mnoho níže. No je na čase aby karty hráli i pro nás. Pokusím se sabotovat pár konkurenčních aut aby jeli jako maximálku zetor a zrychlení měli jako F1 bez motoru.

naše vozy stále pronásleduje stinná stránka

Pojďme se podívat jak na tom byli tento týden naši.

Lukin Kadeřábek Jr. prožil velmi špatný týden když se kvalifikoval na 14.místě což není taková hrůza když jen se podíváme že na poleposition ztrácel pouhých 56 tisícin. Bohužel sprint byl velmi špatný a dojel až na 19.místě. Hlavní závod nebyl taky dobrý a dojel ještě hůře na 20.místě.

Gustav Zatáčka naopak začal výborně. A kvalifikoval se na třetím místě, takže již z kvalifikace si odváží body. Sprint se nesl ve stejném duchu a s portugalského Algarve dováží pódiové umístění, když dojel hned nalepený za zády druhého Buma. Máme třetí místo tedy. Hlavní závod byl ale s těch nejčernějších snů. Vše začlo výborně a Gustav se prodral během chvilky na první místo a začal všem ujíždět. Ale bohužel jeho mechanický risk byl zřejmě vyšší než vyžadovala jeho technika a ta následně selhala. Takže jen díky mechanice z luxusních bodů nebylo nakonec vůbec nic. Velká škoda.

V kategorii U25 zařezával první zatáčky jako první Rocco Wolf Jr. , který udělal hned ve středu obrovskou radost našemu týmu, když si dojel v kvalifikaci pro třetí místo! Pátek vše začalo polehoučku a celkem hladce, strategicky to vypadalo na výborný výsledek, ale pár kol před prvním pitem se mu formule rozpůlila na půlky a tak zbytek závodu jel bez přednich kol.Takže i na to že s tím nešlo vůbec zatáčet a jezdil přes diváky a přes tribuny jen stále rovně, bylo z toho nakonec 16.místo a asi 7000 tisíc mrtvých. Na hlavní závod dostal přední nápravu a jelo zase jako po másle. Výsledek byl více než krásný z takové pozice. Takže finální pozice číslo šest je více než spokojenost.

Vítězslav Kuča začal podivně když dojel v kvalifikaci až na 16.místě. V prvním pokusu jedna chyba a v dalším pokusu jsme mu zapomněli dolét palivo a tak bohužel druhý pokus nedokončil. Nebude to lehké se dostat do TOP10. Ale Kuča není už žádné ořezávátko. V pátek bohužel jezdec chtěl více než by mohl asi. A v 93.kole havaroval. Z takové pozice bude prakticky nemožné pomýšlet na hyper výsledek, ale pokusíme se o nemožné. Naštěstí i ostatní jezdci měli sem tam výlet do lesa, takže jsme ve finále dojeli na 13.místě se ztrátou 6-ti kol. Ale 13.místo je dobrý bod nějaký, takže lepší jak nic určitě.

V nejmladší kategorii U21 zahájil na ultra povodni Dominik Kadeřábek a hned ukázal své kvality po otci Jaroslavovi. Dojel na senzačním 5.místě. Bohužel sprint se lehce vymkl kontrole a tak pár příček ztraceno, ale 13.místo je relativně místo taky s nějakými body. Hlavní závod no. Královský přelet přes bariéru byl a tak DNF na kontě přistálo. Co se dá dělat.

A jako poslední nám kroužil po trati jako orel co hledá kořist Georg Veliký. A velmi mě těší že se učí spolupracovat a naslouchat a díky tomu startoval z TOP10. Sprintík byl ještě lepší když dojel na 8.místě. a hlavní závod malinkaté zaváhání, ale TOP10 opět (desáté místo)je super začátek pro dobrou kariéru. Jen tak dál :-)