Käytämme evästeitä parantaaksemme pelikokemustasi ja analysoidaksemme liikennettä. Jaamme myös tietoa sivuston käytöstäsi sosiaalisessa mediassa, mainoksissa ja analyysikumppaneidemme kanssa.
Lisätiedot OK
TietoaBlogiKäyttöehdotYksityisyyskäytäntö

Lehdistötiedotteet - 3. utrka III Prvenstva Balkana

3. utrka III Prvenstva Balkana

Završena je i treća utrka III Prvenstva Balkana , voženo je na stazi Tor Kielce u Poljskoj , 4,160 km sa 15 zavoja , bila je to lijepa i brza utrka , bez izlaska Sefti Cara .
Ševića već u prvom krugu napada Ožbolt i preuzima mu vodstvo ali Šević odmah uzvraća napad vrača vodstvo sebi , i gubi ga tek za vrijeme Pitt-Stopa , i to puna 3 kruga , ulaskom suparnika u Pitt-Stop , Šević vrača poziciju na čelu grida i samouvjereno završava utrku na prvom mjestu.
Odlasci u Box su se izvršili između 19 i 24 kruga , a trku su prijevremena završili , Orion radi sudara a Prosenik , Radisavljević , Kolar i Trputec , su ipak i na ovoj relativno laganoj stazi uspjeli izletjeti sa nje.
U današnjoj utrci prvih 5 mjesta su zauzeli Šević – Klun – Ožbolt – Zakrajšek – Brejić.
Lijep primjer i najbolji za gledanje je bio vozač Jovanović koji je sa 9 pretjecanja uspio popraviti svoj plasman iz kvalifikacija za čitavih 11 mjesta , čestitke ;O)