Käytämme evästeitä parantaaksemme pelikokemustasi ja analysoidaksemme liikennettä. Jaamme myös tietoa sivuston käytöstäsi sosiaalisessa mediassa, mainoksissa ja analyysikumppaneidemme kanssa.
Lisätiedot OK
TietoaBlogiKäyttöehdotYksityisyyskäytäntö

Lehdistötiedotteet - Prvi teden 18 sezone

Prvi teden 18 sezone

Dirkač se prvi teden ni izkazal v svoji najboljši luči, kljub potencialu, ki ga je kazal na koncu lanske sezone je v prved dirkaškem tednu naredil preveč napak za dobre uvrstitve.

V pokalu Držav je napravil veliko napako na kvalifikacijah in jih končal na zadnjem mestu, ker je prehitevanje v tem zelo težko so bile točke neulovljive na prvi dirki in je bil 24- ter edina tolažba najhitrejši odpeljani krog.
Na drugi dirki je nato izboljšal položaj iz prve dirke in privozil 20. mesto in točke, vendar je zaradi lastnih napak izgubil še kakšno mesto.

V F3 Slovenski seriji pa je ponovno dokazal, da je lahko eden najhitrejših s 2. mestom v kvalifikacijah a prav tako kot talent je pokazal, da ne varčuje z motorji in je že na prvi dirki in ležeč na 3. mestu pognal agregat v zrak in končal na 27. mestu.
Na drugi dirki je tako imel misijo privoziti nekaj dodatnih točk, da zaostanek za top3 ne bi bil prevelik.
Tokrat se je skoncentriral in vozil z manjšimi napakami na stezi odlično ter na koncu zasedel 7. mesto.
V skupnem seštevku je tako prišel na 13. mesto in zaostaja še vedno velikih 65 točk...

Vendar sedaj smo v drugem tednu in verjamemo, da lahko dirkač pokaže svoj talent.

on 2016-04-25 07:54:23 by RobertGrager
Tykkäykset: 0 | Luokitus: 0.00