Käytämme evästeitä parantaaksemme pelikokemustasi ja analysoidaksemme liikennettä. Jaamme myös tietoa sivuston käytöstäsi sosiaalisessa mediassa, mainoksissa ja analyysikumppaneidemme kanssa.
Lisätiedot OK
TietoaBlogiKäyttöehdotYksityisyyskäytäntö

Lehdistötiedotteet - Marquez, cel mai rapid în testele MotoGP. Lorenzo a avut al cincilea rezultat

Marquez, cel mai rapid în testele MotoGP. Lorenzo a avut al cincilea rezultat

Marc Marquez a obţinut cel mai bun rezultat la finalul testelor MotoGP de la Valencia. În cea de-a doua zi, dublul campion mondial a coborât sub vechiul record de cursă al traseului, stabilit tot de el în 2013.

Marquez a fost mai rapid cu o zecime de secundă decât Maverick Vinales. În aceeaşi zecime au mai încheiat sesiunea Dani Pedrosa şi Aleix Espargaro, cel de-al doilea pilot al team-ului Suzuki.

Jorge Lorenzo, câştigătorul de duminică de pe circuitul Ricardo Tormo, a fost cronometrat cu cel de-al cincilea rezultat. În urma campionului mondial s-au aflat Cal Crutchlow şi Valentino Rossi.

În cele doua zile, "Doctorul" a acoperit foarte multe tururi în dorinţa de a înţelege comportamentul noilor pneuri Michelin. Sezonul 2016 din MotoGP va fi în direct şi în exclusivitate pe Digi Sport.

on 2015-11-12 08:34:40 by DoRuF1
Tykkäykset: 1 | Luokitus: 1.80