Käytämme evästeitä parantaaksemme pelikokemustasi ja analysoidaksemme liikennettä. Jaamme myös tietoa sivuston käytöstäsi sosiaalisessa mediassa, mainoksissa ja analyysikumppaneidemme kanssa.
Lisätiedot OK
TietoaBlogiKäyttöehdotYksityisyyskäytäntö

Lehdistötiedotteet - MRC magyar szemmel: 44. szezon, 1. rész

MRC magyar szemmel: 44. szezon, 1. rész

Ahogy az elmúlt szezon végén megírtam: ezúttal csak a Moto1-es bajnokság küzdelmeiről lesz szó ebben az idényben, ahol egyedül a címvédő Szász Csaba képviseli hazánkat. Lássuk, hogy telt számára az első félidő!

1. hét
A szezonnyitó hét versenyein az élről rajtolhatott. Míg Katarban sikerült nyernie, Buriramban végül kikapott Wigzey-től és a 2. hleyen végzett.

2. hét
Az austini özönvízben több, mint 1 másodperces előnnyel húzta be az időmérőt, de a versenyen végül 28 ezreddel Rocket mögött ért célba. Argentínában is ő rajtolt a poleból, de ezúttal mindkét brit riválisa maga mögé tudta utasítani, így a 3. helyre állhatott fel a dobogón.

3. hét
Hiába rajtolt az élről, Jerezben sem tudott nyerni, miután a futamon Rocket ismét legyőzte őt. Le Mansban pedig először fordult elő, hogy nem ő szerezte meg a pole pozíciót, de a 2. helyről rajtolva az első helyen intette le a kockás zászló.

4. hét
Mugellóban hiába rajtolt a 4. helyről, az esős versenyen több, mint 14 másodperccel verte meg legközelebbi riválisát. Barcelonában aztán jött a fekete leves: a 2. pozícióból startolva nagy csatában volt a győzelemért, de pont az utolsó kör megkezdése előtt adta meg magát a motor - megint az olajnyomáson ment el egy jó eredmény...

5. hét
Németországban hiába szerezte meg a polet, az eső által némileg megfűszerezett versenyen végül a 2. helyen futott be Wigzey mögött. Assenben is az élről indult, miután az esős körülmények ismét a kezére játszottak, de ezúttal Rick Rocket volt az, aki legyőzte őt a futamon.

A bajnokság állása:
1. Szász 191
2. Rocket 185
3. Wigzey 180

Bízzunk benne, hogy az erdélyi motoros ezúttal is behúzza a Moto1-es bajnoki címet! Hajrá magyarok!

on 2021-11-15 16:44:24 by rayzor06
Tykkäykset: 1 | Luokitus: 1.90