Sobre MyRacingCareerBlogTérminos de ServicioPolítica de Privacidad

Comunicados de Prensa - F2: Atelšek ohranja vodstvo

F2: Atelšek ohranja vodstvo

Dare Atelšek je v drugem tednu sezone 36 prišel do zmage in 2. mesta.
Na kvalifikacijah v Marrakechu je Atelšek postavil najhitrejši čas kvalifikacij in v petek začel iz prvega mesta. Petkova dirka je potekala brez pretresov in Atelšek je vodil od začetka do konca. S tem si je privozil še 3. zmago v tej sezoni in 7. zapored v seriji F2.
Na nedeljski dirki Atelšek ni delal nobenih napak, ampak dirko vseeno končal "le" na 2. mestu. Razlog je bil v drugačni strategiji. Atelšek je dirko odpeljal z dvema postankoma, med tem ko je zmagovalec dirke, I.Szabo, šel kar na 3 postanke in bil na dirkališču toliko hitrejši, da je na koncu slavil s prednostjo skoraj 10 sekund.

S tem rezultatom je razmerje v seštevku med Atelškom in Szabom ostalo nespremenjeno.

Vrstni red F2 po 4/20 dirk:

1. D. Atelšek (SLO), 93 točk
2. I. Szabo (HUN), 79 točk
3. J. Paulposichon (FRA), 50 točk
4. F. Kowalski (FRA), 41 točk
5. F. Frapace (ITA), 28 točk

V 3. tednu se dirkači selijo v Evropo, na Hungaroring.

2020-02-19 11:31:32 por Darac
Me gusta: 5 | Puntuación: 9.55
Esta es una reacción al siguiente comunicado de prensa:

F2: Atelšek začel po pričakovanjih

2020-02-11 11:47:57 por Darac - Me gusta: 6 | Puntuación: 11.478

Začetek sezone 36 je Atelšek začel po pričakovanjih - na vrhu. Dirkači svetovne serije F2 so se zbrali na prvem prizorišču nove sezone. To je bil Avstralski Surfers Paradise. Že na sredinih kvalifikacijah je Atelšek svoje delo opravil z odliko. O...

Reacciones a este comunicado de prensa

F2: Atelšek dobil obe dirki na Hungaroringu

2020-02-26 12:08:16 por Darac - Me gusta: 4 | Puntuación: 7.615

Dare Atelšek je tretji teden sezone začel najbolje, saj si je na kvalifikacijah z novim rekordnim časom kroga (1:25.680) privozil najboljše izhodišče za petkovo dirko. Dirko je nato začel dobro in ostal pred vsemi konkurenti. Celotno dirko je tako o...