Detalles OK
Sobre MyRacingCareerBlogTérminos de ServicioPolítica de Privacidad

Comunicados de Prensa - Libas Novák a jeho info po 20 dnech

Libas Novák a jeho info po 20 dnech

Po 20 dnech je tu zase tisková zpráva o mladém talentovi Libasu Novákovi.20 letý Libas závodí svou první sezónu v Rookie Serie tak se poďme podívat jak to tam vypadalo.

Rookie Serie ANDERSTORP
Po prvním pokuse v kvalifikaci s jednou chybou byl Libas na 6.místě.V druhém pokuse jsme chtěli zaútočit ještě výše ale z důsledku další chyby to nezvládl a nakonec skončil 6.
Hned po startu závodu se Libas prodrával výše a nakonec skončil těsně 3.
Druhý závod nebyl moc zajímavý a to proto že se pořadí skoro nezměnilo ikdyž Libas tak tak dojel do cíle před Van Der Weerdem.
Každopádně z Anderstorpu si vezem cenné body.

Rookie Series [B]Hockenheimring[/B]

Před tímto závodem se změnilo hodně a to že tým představil nové auto s názvem F1 ART13.Auto se úplně změnilo.Bývalý motor Honda jsem vyměnili za motor Volvo a jako šasi sme zvolil ART.
Volný trénink jsme vyhráli o téměr 8 desetin!!
Kvalifikace ale přinesla Libasovi zase pouze 3 místo.
A oba dva závody se umístění Libase nezměnilo takže z Německa jedou zase pěkné porce bodů.

Rookie Series Piestany

Je tu slovenský skoro domácí okruh Libora a tady jsme chtěli ukázat zač je tady loket.Bohužel to se ale nepodřilo v kvalifikace kde se trať měnila v řeku při více než 90% dešti Libas uhájil 10 místo.
A tak sme zkusily risk a do závodu jsme nastoupily se plánem 2 zastávek místo 1.To se ale vůbec nevyplatilo a nakonec z toho bylo jen 12 misto.
Druhý závod už jsme se poučili a tento risk jsme nepoužili.
Asi v 10 kole už jsem byli 2 ale najednou nám odešla převodovka.
Takže Piestany jsou bez bodů

Rookie Series Artic Circle

Tady v Norsku jsme chtěli Slovenskou katastrofu napravit ale kvalifikace dopadla katastrofálně 23.místo všechny naše pokusy byli s obrovskými chybami.
Závod se jede 19.2. a 21.2. ve 12:10.

Budoucnost Libase Nováka

Budoucnost pro Libase je už vyřešena protože officiálně prohlásil že příští sezónu míří do Formule 3 Czech Series kde závodí třeba mladý David Křešák nebo Tomasz Przeczek.
Libas se tam chce poprat třeba o top 10!

S pozdravem manažer Libase Nováka .....Luclys....

2015-02-18 17:46:31 por Luclys
Me gusta: 5 | Puntuación: 7.73