Χρησιμοποιούμε τα cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στο παιχνίδι και να αναλύσουμε την επισκεψιμότητα μας. Επίσης μοιραζόμαστε τις πληροφορίες της σελίδας μας για εσάς με μέσα κοινωνικής δικτύωσης, εταίρους διαφημίσεων και αναλύσεων.
Λεπτομέρειες OK
Χρησιμοποιούμε τα cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στο παιχνίδι και να αναλύσουμε την επισκεψιμότητα μας. Επίσης μοιραζόμαστε τις πληροφορίες της σελίδας μας για εσάς με μέσα κοινωνικής δικτύωσης, εταίρους διαφημίσεων και αναλύσεων.
Λεπτομέρειες OK
AboutBlogΌροι Παροχής ΥπηρεσιώνΠολιτική Απορρήτου

Podsumowanie II edycji 15 Way Series

W tym sezonie po raz drugi rozegrano organizowany przez LittleLMO turniej narodów 15 Way Series, będący kontynuacją 10 Way Series, w którym- jak wskazuje nazwa- zmierzyło się 15 państw, podzielonych na trzy klasy. Rywalizacja ta po raz kolejny okazała się być bardzo udana dla reprezentacji Polski ale szczegóły poniżej.


CLASS A

W najbardziej prestiżowej klasie po raz drugi w 15 Way Series najlepsza okazała się być reprezentacja Polski, mimo że w klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Włoch Jack Lavabo Jr. Jednak równa forma wszystkich naszych kierowców, a do tego pięć zwycięstw drugiego w klasyfikacji Roberta Kubicy Jr. i 13 pozostałych miejsc na podium (oprócz Kubicy na podium stawali również Rysiu Kubik i Arkadiusz Wrona) zapewniła Polsce mistrzowski tytuł z 4088 punktami. 312 punktów mniej zgromadzili Włosi, którzy wygrali najwięcej wyścigów i najczęściej stawali na podium- Jack Lavabo Jr i Marco Aurelio zapewnili swojej drużynie 10 zwycięstw i łącznie 23 podia ale byli to jedyni Włosi w czołowej dziesiątce. Podium uzupełnili nasi sąsiedzi- Czesi, z dorobkiem 3648 punktów, z czego najwięcej zdobył Ludek Valenta Jr. Reprezentacja Czech wprawdzie nie wygrała żadnego wyścigu, ani razu nie stała nawet na podium ale równa jazda zagwarantowała im utrzymanie w tej klasie, choć przewaga nad Brazylią wyniosła tylko 21 oczek. W ten sposób Brazylijczycy zostali zdegradowani do klasy B, a ich los podzieliła reprezentacja Austrii, której nie pomogło 5 zwycięstw trzeciego w klasyfikacji Wolfa Woegera.




CLASS B
Rywalizacja w klasie B okazała się być najbardziej zacięta, ponieważ czołową czwórkę rozdzieliło mniej niż 100 punktów. Mimo tylko dwóch zwycięstw (odniesionych przez Joao Moreirę, który pewnie wygrał w klasyfikacji indywidualnej), siedmiu innych podiów i tylko dwóch zawodników w TOP10 to zdegradowana po poprzedniej edycji Portugalia okazała się być najlepsza, kończąc turniej z 3892 punktami, o 25 wyprzedzając reprezentację Wielkiej Brytanii, dla której 10 zwycięstw odnieśli czwarty w klasyfikacji kierowców Paul Dover i szósty Jackson Storm, którzy na podium stali łącznie 23 razy. Podium uzupełnili Kanadyjczycy, którzy nie wygrali żadnego wyścigu ale 5 razy stali na podium (7 w turnieju Samuel Bellamy trzy razy, a 14 Dem Riddick dwa). Niewiele do utrzymania w tej kategorii zabrakło reprezentacji Słowacji, która do Kanady straciła 15 punktów, mimo 7 zwycięstw i trzech zawodników w czołowej dziesiątce. Stawkę ze sporą stratą zamknęli natomiast Australijczycy, Harvey Evans zajął wprawdzie drugie miejsce, wygrywając po drodze jeden wyścig ale był jedynym reprezentantem tego kraju w TOP10.




CLASS C
W klasie C dwie pierwsze pozycje zajęli Finowie Lumi Vaara i Voitto Ritari ale w klasyfikacji narodowej rywalizację zdominowali Amerykanie, mimo tylko dwóch zwycięstw- odniesionych przez czwartego w klasyfikacji indywidualnej Jonathana C. Goble i łącznie 10 podiów. Równa jazda zapewniła im jednak końcowe zwycięstwo, z 4114 punktami na koncie. 225 punktów za nimi uplasowała się debiutująca w turnieju reprezentacja Finlandii, dla której 14 zwycięstw i w sumie aż 29 podiów zapewnili wspomniani już Vaara i Ritari, pozostali Finowie uplasowali się daleko poza czołową dziesiątką. Trzecie miejsce zajęli Niemcy, którym do awansu zabrakło 172 oczek. Stali oni na podium sześć razy, a jedyne niemieckie zwycięstwo odniósł Toni Mang. Poza podium znalazła się reprezentacja Francji, która musiała stoczyć zacięty bój z Rosją o utrzymanie w 15 Way Series, ostatecznie pokonując ją o 17 oczek i eliminując z kolejnych rozgrywek. Najwyżej sklasyfikowanym Francuzem był Bruce Louis, który zakończył turniej na piątym miejscu, zapewniając swojej reprezentacji 3 podia, w tym jedno zwycięstwo. Stawkę zamknęła Rosja, dla której dwa zwycięstwa odniósł sklasyfikowany na trzeciej pozycji Aleksandr Suvorov, który dołożył jeszcze 10 innych miejsc na podium.




2 edycja turnieju 15 Way Series jest już historią ale spokojnie, LittleLMO już planuje następną i po raz kolejny udział w turnieju weźmie reprezentacja Polski, z oczywistym celem. Na szczegóły przyjdzie jeszcze czas ale poza jednym miejscem wiadomo, które kraje wystąpią w 3 edycji, oczywiście o ile nic się nie zmieni. Na chwilę obecną wygląda to następująco:



Po więcej informacji zapraszam na strony o turnieju:

Oficjalny wątek na forum: https://www.myracingcareer.com/pl/forum/3689/

Polski wątek na forum: https://www.myracingcareer.com/pl/forum/3837/

Wyniki turnieju: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wGpk97FRWjlPyiYkds4dLrokE_6zNVOdl-oqDJ0h-24/edit#gid=1294908871


on 2018-07-15 19:09:53 by mpluta2
Likes: 9 | Ταξινόμηση: 16.53

Τα Καλύτερα Δελτία Τύπου

English Miracle In Hungary: OIVA HÄMÄYS WINS THE HUNGARIAN GP
Italiano Programma di sviluppo piloti Pegaso
Suomi OIVA HÄMÄYS VOITTAA UNKARIN GP:N
English Birth Of B15 Racing In F1
English Mercedes West Has Been Sold
Nederlands Nationscup dromen
English Just A Statement