Χρησιμοποιούμε τα cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στο παιχνίδι και να αναλύσουμε την επισκεψιμότητα μας. Επίσης μοιραζόμαστε τις πληροφορίες της σελίδας μας για εσάς με μέσα κοινωνικής δικτύωσης, εταίρους διαφημίσεων και αναλύσεων.
Λεπτομέρειες OK
Χρησιμοποιούμε τα cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στο παιχνίδι και να αναλύσουμε την επισκεψιμότητα μας. Επίσης μοιραζόμαστε τις πληροφορίες της σελίδας μας για εσάς με μέσα κοινωνικής δικτύωσης, εταίρους διαφημίσεων και αναλύσεων.
Λεπτομέρειες OK
PLAYAboutBlogΌροι Παροχής ΥπηρεσιώνΠολιτική Απορρήτου

Доопрацювання Двигунів Ф-1 на сезон-42

Доопрацювання Двигунів Ф-1 на сезон-42

Поточна реальність нової розробки командами двигунів примушує нас внести певні зміни до запропонованої системи. Далі - детальнне пояснення щодо цього і, можливо, ще деяка цікава для менеджерів команд Ф-1 інформація.

Доопрацювання Двигунів Ф-1 на сезон-42

1. Якщо слабші команди не мають так багато грошей як команди вищого рівня і не можуть дозволити собі мати настільки ж багато працівників, вони можуть будувати одну деталь у певний проміжок часу, залучаючи для цього всіх працівників, а не займатися трьома проектами, розпорошуючи ресурси. 2 сзеони замало аби побудувати двигун повністю? Чому на вашу думку ми писали, що перші кілька сезонів двигуни від постачальників будуть кращими і команди переженуть їх лише згодом? Так, бо два сезони замало... Але 4 сезони набагато краще для цього. Команди не матимуть таких сильноих болідів і їм доведеться витрачати ресурси на двигуни й інші деталі у перервах між проектами силових установок, але їхня праця будуе винагороджена за кілька сезонів. Вкладіть всі зусилля у шасі коли двигун вже буде близький до свого потенціалу. Це БУЛА чудова (але втрачена) можливість для слабших команд спробувати побудувати двигун у ці 2 сезони поки сильніші намагалися побудувати двигун (і швидше втрачали потенціал, розподіляючи зусилля між кількома проектами). Це шлях, за яким не такі багаті команди можуть за кілька сенонів виходити на той самий, або навіть і вищий рівень як і топові.

2. Наразі вже відомо, що потенціал знижується через помилки дизайнерів. Це не викликане бюджетом проекту чи спорудами, лише рівнем дизайнерів. Це означає, що чим вищого рівня дизайнеру залучені до проекту, тим повільніше знижується потенціал, в той час як із гіршими дизайнерами потенціал падає швидше. Це робить слова про одного сильного (1 проект у певний проміжок часу відтерміновує готовність усього двигуна повністю, АЛЕ зменшує швидкість падіння потенціалу і дає більше шансів побудувати гарний двигун в результаті). Цей аргумент має сенс лише у разі коли команда насправді намагається максимально наблизити якість до верхньої межі потенціалу. Якщо ви, наприклад, розробляєте частини аеродинаміки і не переймаєтеся їхньою максимальною якістю, вам буде неважливо як швидко падатиме потенціал.

3. Ще одним шляхом оптимізації співвідношення ціна/результат є визначення які частини мають найбільший вплив на кінцевий двигун і які найлегше побудувати. Можливо є частини які є більший сенс побудувати трохи гіршими (не вище 95%, скоріше 90%), зберегти гроші й інвестувати їх кудись іще. Кажучи "можливо" очевидно мається на увазі, що якісь з 4 частин двигуна дорожчі і складніші у розробці, але дають менший внесок у фінальний двигун.

4. Є команди, які не мають шансів побудувати гарний двигун, хіба що вони розпочнуть проект з чистого анкушу, бо їхній потенціал вже поганий. У той же час є команди які матимуть якісні двигуни на початок сезону 42, і є такі, що матимуть хороші двигуни трохи пізніше.

5. Дуже хороший двигун, побудований командами очікується приблизно 95,5-96%. Є вірогідність, що одна чи дві стайні зможуть трохи перевищити 96%. На даний момент найкращий із розроблених двигунів очікуєтться у діапазоні 92,5-93,5% (включаючи частини які ще знаходяться у розробці), але ми очікуємо покращень до кінця сезону.
ОНОВЛЕННЯ (31.03.2021 16:34 СЕТ) Кращий готовий двигун за очікуваннями має бути трохи кращим за 97%.

6. Думаємо поки не з'явиться насправді "дешевого" двигуна, правило яке вимагає від команд використовувати двигун від постачальникаа протягом щонайменше 5 років не вельми потрібне. І так як воно було зустрінуто без особливого ентузіазму, певно ніхто не буде проти рішення його скасувати.

7. Ось наступні варіанти клієнтських двигунів які додані до офіційного списку:
- 95% високоякісний двигун за високою ціною - 10М за сезон (коштує трохи дорожче або ж приблизно так само як витрати команд на будівництво усіх 4 частин власного двигуна із якістю 95%, включаючи бюджет проекту, інженерного відділу на 8 сезонів, частину вартості персоналу)
- Близько 94% солідний двигун, який буде сильнішим на одних трасах, проте слабшим на інших - 8,5М за сезон (трохи дешевше ніж розробка влансного двигуна такої ж якості)
- Близько 92,5% посередній, не поганий, але й не хороший двигун - 6,5М
- "дешевий" двигун із якістю 90,5% - 5М (значно дешевше ніж команди б витратили на створення власного такої ж якості - дає значний часовий гандикап економії бюджету задля створення кращого шасі чи інших частин - проте скоріше корисна опція заощаджувати на майбутнє).

8. Так як деякі команди вже інвестували кошти у двигуни, але не мають шансів досягти його якості хоча б рівня 92,5% (то ж це могли б бути жахливі 8 сезонів перегонів), але буде шанс на відновлення. Навіть якщо результат розробки не є топовим по якості серед двигунів Ф-1, ці дослідження все одно залишаються корисними наприклад для виробників автомобілів. Команди можуть продати свої розробки стретім сторонам і повернути собі бюджети проектів (за винятком зарплат співробітників чи вартості утримання споруд). Команди можуть зробити цей крок і підписати контракт із постачальником двигунів на свій вибір. Кінцевий термін дії цієї опції 72 день цього сезону.

9. Танкінг прийнятний, але у зрозумілий спосіб і за зрозумілого покарання. Це може допомогти заощадити кошти на проведення гарного розвитку за кілька сезонів та швидкого досягнення результатів, але протягом цього часу спонсори на захочуть платити багато грошей командам, які стабільно плетуться в хвості на кожному етапі, або ж взагалі неконкурентноспроможні. Наразі ми маємо мінімальний ліміт рейтингу команд у 500. Цей ліміт не діє якщо обидва боліди команди є повільнішими за 104% від найшвидшого часу у першому сегменті кваліфікації.
Якщо взяти за приклад цьогорічну кваліфікацію на трасі Paul Ricard де кращий час у першому сегменті був 01:35,119, то ліміт склав би 1:38,923.
Це правило почне діяти від початку сезону 43. Якщо комадна із рейтингом меншим за 500 стане конкурентною, її рейтинг не зможе опуститися нижче ніж той, який вона мала на початковий момент...

10. Ми працюємо над новою фінансовою системою Ф-1, на зразок існуючої у реальній Ф-1 - Бюджетом витрат. Реальна Ф-1 змінюється, і наша версія також еволюціонуватиме. Це означає, що танкінг не буде мати істотного сенсу у майбутньому. Хоча ми не хочемо цілком нівелювати переваги здобуті вдалим менеджментом у попередні сезони, тож ми витратимо чимало часу у пошуках найкращого рішення розглядаючи всі аспекти системи. І однією з цілей стане спрощення фінансової системи аби зробити її більш зрозумілою. Залишайтеся з нами!

by DebiK
Μεταφραστής: MaxAndrews
Το άρθρο είναι επίσης διαθέσιμο στις κάτωθι γλώσσες:
Català Čeština English Español Français Magyar Indonesia Nederlands Português, Brasil Polski Português Русский Svenska Slovenščina Українська