Používáme cookies pro vylepšení herního zážitku a analýzu našeho vytížení. Také sdílíme informace o tvém využití stránek pro naše sociální media, reklamu a analytické partnery.
Detaily OK
Používáme cookies pro vylepšení herního zážitku a analýzu našeho vytížení. Také sdílíme informace o tvém využití stránek pro naše sociální media, reklamu a analytické partnery.
Detaily OK
O násBlogPodmínky služebOchrana osobních údajů

Tiskové zprávy - [3. Odcinek] Dlaczego Bum osiągnął taki poziom wytrenowania w wieku 31 lat?

[3. Odcinek] Dlaczego Bum osiągnął taki poziom wytrenowania w wieku 31 lat?

Artykuł jest kontynuacją serii artykułów. Pierwszy znaleźć możecie pod tym linkiem - https://www.myracingcareer.com/pl/press-releases/8422/. Drugi - https://www.myracingcareer.com/pl/press-releases/8459/

Napisał do mnie użytkownik Qwerzowski z pytaniem:
Hej,
tak się zastanawiam w jaki sposób rozwijałeś swojego kierowcę, że udało Ci się dojść do takich umiejętności? Patrząc sobie na innych kierowców, trafiłem na kogoś kto ma kierowcę też w wieku 31 lat, powiedział, że robił go według poradnik na forum, jednak jego umiejętności z tego co widać znacząco odbiegają od umiejętności Twojego kierowcy.


Kontynuacja odpowiedzi:

10tys. dla jednego to 30tys. tygodniowo, a 300tys. w ciągu sezonu. A mówimy tylko o 3 wyścigach. Takie różnice potrafią być większe. Zakładając, że taki scenariusz trwa przez cały sezon to może nie zdobywasz tytułu, ale stajesz się lepszym kierowcą, bo zarobisz 2mln więcej. A 2mln to duża różnica w treningu i jak trwa kilka sezonów to stąd biorą się tak duże różnice w przypadku 30-kilku letnich kierowców. Zobacz sobie na ocenę mojego kierowcę w sezonach 23-27 - wszsytkie ukończone wyścigi serii sezonowych i dopiero w sezonie 28 jeden nieukończony wyścig (https://www.myracingcareer.com/pl/driver-rating/59167-28/). To jest klucz do dobrego kierowcy. Niestety taka strategia wymaga od Ciebie cierpliwości i systemateczności, bo trwa ok. 10 sezonów :)

+ dodatkowe pytanie:

Bez wytrenowania jakichkolwiek umiejętności umysłowych opłaca się ustawiać pozycje docelową np. o 1-2 lepszą niż się startuje?
Ja w ogóle bardzo rzadko używam tej opcji, nawet bedąc wytrenowanym. Generalnie najlepiej jest założyć pewien poziom ryzyka na cały wyscig i trzymać się go. Czasami jak chcemy uzyskać określone cele - konkretna pozycja, byc na mecie przed kimś to możemy użyć tych opcji. Należy jednak pamiętać, że podwyższenie ryzyka o 10, 20 robi dużą różnice w ilości popepłnianych błędów i często w ten sposób więcej się traci niż zyskuje.

Dne 2019-02-04 11:27:22 publikoval manažer Wokinger
Oblíbeno: 9 | Rating: 16.34

Top tiskové zprávy

English My Story: Sir_ErikSalama from Porsche shareholder to Mercedes Team Owner
English First report of the Pegaso Driver Development Programme (season 59)
English Miracle In Hungary: OIVA HÄMÄYS WINS THE HUNGARIAN GP
English To add to my Previous release
English Craig Gardner Takes Pole Position And Drives Fastest Ever Lap Driven In Zandvoort
Suomi OIVA HÄMÄYS VOITTAA UNKARIN GP:N
English Birth Of B15 Racing In F1
English Mercedes West Has Been Sold
English Just A Statement
Suomi Suomalaistalli Voittaa toisen Perättäisen F1 Kisan Zandvoortissa